George Green: Přepis telefonického rozhovoru, 2. září 2008 (1/2 Americká Fed nyní tiskne bankovky v hodnotě 2 miliardy dolarů denně, aby udržela Spojené státy nad vodou, ale i tak to nestačí..)

Kerry Cassidy: Takže, Georgi, je skvělé s vámi mluvit. Jak se vám dnes vede?

George Green: Dobře, díky.

K: Toto je telefonický rozhovor projektu Camelot s Georgem Greenem. A chceme všem poskytnout čerstvé informace o tom, co se, podle George, děje, neboť ten drží palec na pulzu, zcela jistě s ohledem na ekonomickou situaci, a někdy dokonce na spirituální. Takže Georgi můžete mi říct, co se děje?

Následně zavoláme Benjaminu Fulfordovi, asi tak za den. A ten prohlásil, že 30. září je nějak významný den, kdy se mají USA očistit od toho, co dluží… a

3896_george-head-200 G: No, 30. září končí náš fiskální rok. Vláda všem oznámí všechna možná čísla, jako jak velký je dluh. Ale řeknou vám jen to, co je splatné v letošním roce. Takže vám zbývá od tohoto rozhovoru pouze 28 nebo 29 dní. Po 30., následující den, začíná příští fiskální rok, a ten vykáže určitý dluh.

Dovolte mi vysvětlit, jak to funguje. Řekněme, že vláda vydala směnku nebo dluhopis. Šlo o jednoletou pokladniční poukázku. A vydali také 5 letý vládní dluhopis. Ten 5 letý dluhopis se dokonce ani jako dluh nezapočítává, dokud neuplyne oněch pět let. Takže to, co se zveřejní, jsou pouze všechny možné druhy krátkodobých papírů, které se vydaly za posledních 6 měsíců.

Jak víte, vláda vydala 60 denní poukázky, 90 denní poukázky. Ty všechny jsou splatné 30. září. To je okamžik, kdy… nejen 30. září… ale je to rovněž eskalace všech hypoték s pohyblivou sazbou ve Spojených státech. Takže to urychlí pokles nemovitostí, protože úrokové sazby pro lidi půjdou nahoru nad stávající hladinu, což je zhruba 7 až 7,5%.

K: OK. Takže co to znamená? Myslím z vašeho privilegovaného pohledu, mluvíme o dni, kdy vše krachne? Nebo mluvíme o nějakém probíhajícím scénáři, který již začal před nějakou dobou?

G: Ne. To, kam to směřuje, je následující scénář. Toho dne nenechají krachnout všechno. Pokusí se dluh přesunout do příštího roku. Ale co se 30. září stane je, že se musí vypořádat s celým dluhem, který mají, protože ho přesunou.

Jinými slovy, to, co se vláda pokouší udělat, je odprodat dluh mnoha cizím zemím, jak víte. A stejně tak firmy dělají totéž, pokouší se zbavit svých závazků, které mají. To je, víte, celý ten rozpad impéria nemovitostí, jak jsme o tom mluvili.

A to, co se v tom okamžiku stane, protože 30. září je tak významné datum, je, že všechny ty dluhy budou zveřejněny a padnou do rukou nového prezidenta, ať jím bude kdokoliv. Víte, možná jsem vám to řekl již dříve, Rockefelleři chtějí v úřadu Obamu.

Takže to, na co se musíme podívat, je to, co se stane se zbytkem světa. A když se svět podívá, jak velký dluh byl dán do pohybu, a my jsme exportovali spoustu našich pracovních míst, pak nastoupí eskalace kolapsu dolaru, dokonce i když sami federálové  tisknou přes 2 miliardy dolarů denně, aby celou tu věc udrželi nad vodou.

A „nouzový výbor“, což je 8 členů Federálních rezerv na parketu burzy, jsou ti, kteří manipulují trh v celosvětovém měřítku, právě teď. A většina ostatních zemí je si toho vědoma, Kerry.

K: No, to je neskutečné. Jednou z věcí, kterou Ben Fulford řekne, nebo již vlastně zveřejnil v článku na Rense – nevím, jestli jste o tom slyšel – je, že peníze se musí vrátit zpět k tak zvaným „právoplatným vlastníkům“. A spolek, který je v podstatě schován za oponou a řídí svět, požaduje, aby se USA očistily od dluhů k 30. září? Pokud tak neučiní, vyhrožují zavedením stanného práva v USA a započetím 3. světové války. Zní to logicky? Nebo je to…

G: No, pojďme k tomu, co znamená stanné právo. Zaprvé, máme velký problém, který probíhá. Vezměme si například Kalifornii. Tam mají stát… tamní guvernér dal všem minimální mzdu a zmrazil přijímání nových lidí, protože nemají rozpočet.

No, a když se dostaneme ke Spojeným státům, naše armáda je postavená na tom, že jsou v rozpočtu peníze. No, pokud Kongres neschválí pro armádu peníze, aby mohla fungovat, ta bude muset očividně někam jít.

A teď, když vyhlásí stav národní nouze, lze předpokládat, že všichni ve Spojených státech, všichni příslušníci armády, nastoupí. Ale když nedostanou zaplaceno, co si myslíte, že se bude dít? Masivní chaos, Kerry.

A tomu čelíme. Lidé, kteří před několika lety začali s hnutím milic po celých Spojených státech… většina z těchto lidí zůstala v ústraní, protože není nikdo, kdo by se za naši zemi postavil.

A vy teď mluvíte o tom, k čemu by mohlo dojít? Myslím, proč vybudovali ty tábory pro nepřátelské vězně? Proč jsou jednotky OSN po celých Spojených státech? A ty budou pravděpodobně aktivovány a budou jednat jako policie. Pokud to budou moct udělat.

Můj pocit je, protože Bank for International Settlements, která je řízena Rothschildy – je to těch 13 rodin, které kontrolují peníze světa – dostala svolení, a má to písemně od Bushe, které ji umožňuje provést audit Federálních rezerv. A teď, k této události dojde, jakmile Bush odejde z úřadu. To znamená kdykoliv po listopadu, skutečně.

Takže si nemyslím, že 30. září způsobí nějaký krach. Bojím se prvních 90 dní příštího roku. A pak Rothschildové zjistí, kolik peněz zmizelo… protože v jejich případě je to o penězích. Víte, je to jejich ego. Umožnili, aby tyto licencované Federální rezervy v podstatě vytvářely peníze z luftu a uvalily břemeno na celý svět. Tento krach se týká celého světa.

K: OK. Vidíte, že se něco děje? Protože nám chodí spousta věcí kolem dění za oponou, černých projektů, vystupují svědci a říkají, že něco je připraveno na říjen. Možná dokonce že hned na prvních deset dní.

G: No, je to jedna z možností a myslím, že mnohem pravděpodobněji začne válka s Iránem. Naše armáda se právě teď připravuje a chystá se na Irán, tahle tak zvaná věc s atomovkou, aby se tyto nepokoje vyvolaly.

Mezitím sověti poslali – a to v posledních dvou dnech — poslali tam své jaderné vědce. A sověti také podepsali kontrakt za 2 miliardy dolarů s Indií, aby jim dodali nové střely dlouhého doletu, které tam mají.

Takže to bude v příštích 30 dnech skutečně divoké, vážně.

Radši bych tento rozhovor vedl příští pátek, protože mám uvnitř pár lidí, v Beltway, kteří by byli schopni poskytnout mi čerstvé informace. Protože všichni ve Washingtonu si rvou vlasy, opravdu; neví, co se děje.

K: No, a co Čína? Myslím, rádi bychom s vámi mluvili tento pátek, nebo příští týden, kdykoliv se vám to hodí. Ale co Čína? Protože chápeme, že Čína a Rusko provádí válečné hry.

G: Je to tak. Přesně. Jak Rusko, tak Čína dělají přesně to.

A děje se to, že Spojené státy tam všem oznamují, že tam chtějí umístit všechny své rakety obkličující Rusko. A, samozřejmě, Putin a spol. říkají „ne, to neuděláme“. A všechny varují, víte. Putin již varoval Bushe a jeho lidi: uděláte to, a… Rusko bude okamžitě ve stejném okamžiku ve stavu pohotovosti, všude.

K: Takže si myslíte, že válku začneme před volbami?

G: Udělat to dává velký smysl, a pak to zdědí McCain atd. Ale pak rovněž, v takovém případě, když spustí válku, tak v důsledku by mohla být zrušena ústava. Už bychom žádné další volby neměli. Seděl by tam Bush, král.

K: OK. Jaká je podle vás pravděpodobnost, že se to stane?

G: No, je to možnost. Je to podle pravidel FEMA. Okamžitě, pokud dojde k jakémukoliv stavu národní nouze, tj. zemětřesení v Kalifornii, nebo bude válka, je jeho výsadou vyhlásit stav národní nouze a zrušit ústavu.

Prvních 30 dní tomu bude velet. Pak je tu mandát OSN a OSN to převezme. Takže bychom mohli být řízeni OSN, šéfem OSN. To přivede do hry… druhým mužem ve vedení OSN je, a vždy byl, Rus.

K: Takže co by to znamenalo pro USA? Mluvíte o Rusku? Myslím, pokud tomu bude velet OSN, a Rusové mají OSN pod kontrolou, pak bude (Rusko) ovládat USA?

G: Jo. Což znamená, nový světový řád není nic víc, než socialistická diktatura kontrolovaná malou vnitřní řídící skupinou. Protože mají v plánu vydat měnu nového světa, všechno á la nový svět, protože… dokonce, víte, kameny v Georgii jsou toho důkazem.

A když mluvíte s lidmi za mořem, všichni jsou si toho vědomi. Před chvílí jsem měl asi půl hodinový telefonát z Holandska. A všichni mají obavy, protože Rusko nyní vyhrožuje, víte, zavřít ropu a všechny dodávky energie do Evropy, pokud se neskloní. A to by mohlo způsobit velké kalamity.

K: Správně. A Evropa teď změkla a říká, že sankce nezavede, kvůli plynu, není to tak?

G: Je to tak. Myslím, co byste dělala, kdybyste věděla, že vaše energetická situace kolabuje? No, pro plánovače za oponou se to nevyvíjí dobře, protože musí dostat svojí 3. světovou. Protože za vším tím je nárůst populace na planetě. Vše je součástí jejich plánu na redukci populace. A kontrolu populace. A všech peněz.

Podívejte se na všechna pracovní místa, všechna byla exportována mimo Spojené státy. Připouští, že zhruba 90% korporací ve Spojených státech neplatí daně, protože exportovaly všechna svá pracovní místa. Myslím, že dokonce i to, čemu říkám silná společnost jako Hershey, exportovala svoji společnost do Mexika, aby tam vyráběla tyčinky Hershey.

Takže se díváme na zánik Spojených států. Co budeme vyrábět a jak můžeme pracovat a nějak obchodovat? A co se stane se systémem?

Jedinou věcí, kterou mohou nyní udělat, o čemž možná bude Benjamin mluvit… protože máme zbankrotovanou měnu. Zbytek světa to ví. Jedinou věcí, kterou jsme dělali, bylo používání naší tak zvané síly proti všem těm lidem, a říkali jsme jim „hele, buď to uděláte, nebo zaútočíme“. No, bohužel, Rusko má obrovskou jadernou výzbroj, a my to víme.

K: Takže začátek války s Iránem, je v podstatě, v rámci mnoha záměrů a účelů, válka s Ruskem? A někteří lidé říkají, že důvodem… že kvůli tomu to ve skutečnosti neuděláme.

G: No, nespoléhejte se na to. Pamatujte, mají někoho jiného, aby zaútočil na Irán. A pravděpodobně, v důsledku mnoha hrozeb, to může být Izrael, kdo… celá jeho armáda je naše vybavení, takže víte, že když se na ně vrhnou, jsou to naše věci. A v rámci mnoha různých smluv s Izraelem jsme odsouhlasili, že když se do něčeho vrhnou, my je v jejich snahách podpoříme. Takže jsme do toho automaticky zataženi, bez ohledu na to, co se děje.

K: Ale musíte… myslím, máte spoustu tajných kontaktů. Myslím, abych byla upřímná, nevím, jestli můžete vystoupit a říct to, ale muselo vám být řečeno, že jisté věci se připravují.

G: No, informace, které mám, Kerry, právě teď, jsou, že jejich 3. světová válka je stále v plánu, a myslím, že to Benjamin řekne. Očekával jsem, že nechají k něčemu dojít před koncem září, dokonce ještě před 30. zářím.

Tento fiskální rok je prostě něco, čeho si většina lidí nebude vědoma, protože penězům stejně nerozumí. Dokonce i Světová banka vám nedokáže poskytnout definici toho, co peníze jsou.

Takže když oni vám to nemohou říct, Mezinárodní měnový fond vám nedokáže říct, co jsou peníze, a Světová banka vám to nedokáže říct – a to v jejich vlastních knihách, mám je – pak tu máme otázku, co je to za hru, kterou všichni hrajeme, a jak lidi probudíme do toho, co se děje?

A ti jsou nyní pod naprostou kontrolou. Všichni jsou pod naprostou kontrolou několika lidí, kteří řídí naši zemi. A ten volební podvod je přesně tím, čím je. Není naprosto žádný rozdíl v tom, kdo se tam dostane, protože mraveniště je tam stále. Šéfové mraveniště jsou stále… nemohou dělat nic, než co jim zbytek Kongresu může dovolit.

K: Takže kdo stojí za oponou? Myslím, že Benjamin Fulford v podstatě říká, že Čína vytvoří jednotnou světovou vládu a tu nastolí do r. 2020, a že… v podstatě říká, že jsou to dobročiní vládci. Já si myslím, že tomu lze věřit jen velmi těžko. Ale v každém případě, jak vnímáte Čínu? Na druhou stranu tu je Henry Deacon, který říká, že Čína a USA v podstatě na tom všem za oponou pracují spolu.

G: Čína? Mám jejich armádní dokumenty. A chtějí, aby západ s tou válkou začal. A již mapují… pamatujte, mají dohody s Kanadou, takže tam dostanou všechno své jídlo. Vypracovali to předem. A to, co říkají za oponou, je „podívejte, je to 5,000 let – jsme na řadě, abychom vládli světu“.

Ale chtějí, aby západ šel a bojoval s Ruskem, protože my jsme dvě největší jaderné mocnosti. Ale hlava Číny řekla Bushovi, říká mu „nevíte, kolik jaderných zbraní máme my“. Což je pravda. A tak se musíte podívat na tu samou věc.

A teď, víme, co má Rusko, protože naši inženýři pomáhali v posledních letech Rusku vylepšit celou jejich technologii. Takže… jsou daleko před námi, opravdu, asi o deset nebo jedenáct let, v nukleární oblasti. Mají ten nejlepší kosmický program. Jejich kosmické stroje létají nahoru a zachraňují naše astronauty, pokud se ve vesmíru ztratí.

Takže to lidi musí pochopit. Je to, víte, méně v populaci. Mají tam problémy. Není o tom pochyb. V Moskvě je nyní víc miliardářů, než v jakémkoliv jiném městě na světě.

Takže se na to díváme, a co se skutečně děje? A jaká hra se hraje, kterou jsou Američané schopni rozpoznat a podívat se na to? A teď jsou Američané, skutečně, přiškrceni všemi těmi vysokými náklady k smrti.

A jo, ropa je trochu níž. Ale víte co? OPEC měl schůzku a řekli, že ji nenechají klesnout pod 100 dolarů za barel. No, mé zdroje říkají, že produkční náklady, skutečné fyzické produkční náklady, jsou právě teď asi 80 dolarů za barel. A neznamená to, že nemůžeme dostat víc ropy, ale dostat ji ze země stojí víc. To je ten problém.

Na těchto cenách uvízneme. Právě teď ropu máme, což dále způsobuje celou řadu problémů, které ve Spojených státech máme, až po potraviny. Devadesát procent nákladů na zeleninu v obchodech tvoří nyní náklady na energii.

K: OK. Takže lze očekávat, že v říjnu nebo v listopadu dojde k nedostatku potravin? Nebo je to něco, co přijde až příští rok?

G: Myslím, že budeme mít nedostatek potravin hned, a pravděpodobně se bavíme o říjnu a listopadu. Dívám se teď na ceny. Jsou téměř dvojnásobné. A mluvil jsem s vlastníkem celého řetězce supermarketů a ten říká, že po tomto měsíci, září, nemůže ceny garantovat, kvůli všemu, co k nim přidávají, všem těm nákladům na palivo a řadu dalších věcí, k čemuž dochází neustále.

A podívjete se na aerolinky. Ruší lety na všech svých linkách. I když stále fungují, stále ruší lety do různých míst.

K: OK. No, myslíte, že Japonci… podle Benjamina, japonské zlato zaplaví trh. Slyšel jste to?

G: Ne. Neslyšel jsem o tom. Existuje jen určité množství zlata. A problémem je trh s deriváty, lidé kupující opce. Tři největší banky mají teď tolik krátkých pozic, že se budou muset nyní pokrýt.

Takže ačkoliv je zlato v tuto chvíli dole, je to vhodná doba, jak říkám, se na něj podívat. Může ještě trochu klesnout. Ale vrátí se zpět nahoru, protože je to jedna ze světových měn.

Myslím, že si můžeme hrát s japonským jenem nebo švýcarským frankem, nebo s celým tím zbytkem, ale zlato a stříbro jsou v podstatě úložištěm bohatství. Stříbro má více výhod, protože se používá v medicíně; používá se ke spoustě věcí, víte, v elektroprůmyslu, více než zlato. Ale v této chvíli, z historického hlediska, bude zlato stále místem, jak říkám, pro uložení bohatství.

A myslím, že jste zmínila, že Francouzi se chystají vydat své nové mince. No, Francouzi měli vždy zlaté mince, ale svět jim zatím nevěnoval příliš pozornosti. Ale tuším, že je Francouzi začnou používat také. Ale to musí vzejít přímo z jejich ministerstva financí. Jsou jako naše zlaté mince, americký orel. Teď je již nevyrábíme. Je to v důsledku dostupnosti zlata.

Takže kde je všechno to zlato? Když teď půjdu ven a pokusím se koupit nějaké zlato, abych ho dostal, tak musím počkat, nejméně několik týdnů, abych se dostal k nějakým kouskům zlata. To mi říká, že je něco špatně. Pokud světové zlato má tolik…

A teď, vím, že se několik tun zalata přesouvalo mezi největšími bankami, a to je způsob, jakým sledují „zbraně a drogy“, prostřednictvím toho pohybu, protože je to prvek, který používají pro platby.

K: No, není možné, že ve skutečnosti, víte, skupují zlato, protože stlačili cenu tak nízko, aby ho mohli hromadit?

G: Ne. Ne. Nemohou. Asi za dva týdny tu budeme mít konferenci všech hlavních těžebních společností. Zúčastním se jí. Je to konference o stříbru, a producentů zlata a stříbra z celého světa.

Zapomeňte na to, že Japonsko řekne OK, měli jsme… existuje spousta lidí, kteří říkají, že Japonsko má všechno to zlato, které šlo na Filipíny. Ale není to pravda. Něco z toho tam šlo, ale zbytek šel do rukou jiných lidí.

Ale my ho nevytváříme. Víte, právě teď dostáváme zlato ze země. Oni ho všechno používají. Ale podle toho, co říkají, ho stále není dost, což je velký rozdíl, když se bavíte o fyzickém zlatě.

Problém je v tom, že existuje příliš mnoho papírového zlata. To jsou všechny ty opce na trhu a… dokonce i Kitco, a Monex, a všichni ostatní, když vydávají papír, neznamená to nutně, že ho vlastní, protože si koupí opci nebo pozici na trhu.

Takže tady ten problém přichází do velkých centrálních bank, které říkají, „hele, zmenšíme držbu zlata“. Jinými slovy budou prodávat zlato, které nevlastní, a budou doufat, že ho pak koupí. A o tom teď trh je, doufají, že budou schopni to později koupit zpět. Ale neexistuje nic, co by bylo v jakémkoliv množství dostupné fyzicky.

Myslím tím, že sedím tady a pokouším se právě koupit zlato za půl milionu dolarů. A víte, co mi nabídli? Za šedesát tisíc dolarů! (Kerry se směje). A to na trhu se zlatem! Opravdu.

K: Takže co se s tím stane? Půjde cena zlata nahoru?

G: Oh, opět se to obrátí. Je to jedna z těch věcí – stlačíme ho opět dolů, kvůli papírovému trhu.

 

(pokračování)

Pozn. OSUD.cz: Tak, jak Green předpověděl, zlato ještě i po vypuknutí akutní fáze krize několik dní klesalo, včera pak prudce vzrostlo téměř o 100 USD za trojskou unci a bude zřejmě nadále prudce stoupat v souvislosti s budoucím děním.

Prevzaté z www.osud.cz

This entry was posted in Prevzaté články. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s