Ruský tisk: Naplánované finanční a ekonomické 11. září roku 2008

CO: Předem naplánovaný kolaps amerického (globálního) finančního a ekonomického systému.

KDO: Titíž, kdo spáchali původní 911.

KDE: New York City a DC, samozřejmě. Plus vedlejší šou ve státě Washington.

KDY: Ve dnech kolem 11. září, samozřejmě.

JAK: Namísto nalakovaných bezpilotních prostředků a okřídlených raket s velkými křídly použili mnohem skrytějších prodejců krátkých pozic.

PROČ: Předělat ekonomický/finanční řád světa na „PPP“.

PROČ skutečně: Zamyslete se nad tím! A pak se sebe sama zeptejte „komu to prospívá?“.

Scénář 911 fungoval pro ředitele světa tak kouzelně, že byli nuceni použít fakticky stejné noty. „Když to není rozbité, tak proč to opravovat?“

Takže o co tady skutečně jde?

V rámci analogie se rychle podívejme na časový itinerář 911 a porovnejme ho s novým finančním „911“ roku 2008, který se začal odvíjet počátkem roku.

1. Kolaps Bear Stearns, který začal v březnu 2008, je analogií prvního bombového útoku na World Trade Center v r. 1993. Jen zahřívací kolo. Tomu předcházel malý úpadek v lednu, který se týkal Countrywide – největšího amerického hypotéčního půjčovatele.

2. Znárodnění Fannie Mae a Freddie Mac označuje počátek nového 911. Obě společnosti z oblasti DC byly první, které šly dolů tentokrát. Stejně jako když udeřili na srdce vojenského komplexu, tentokrát šli po krční tepně celostátního trhu s nemovitostmi. Pamatujte – toto je finanční 911.

3. Jako další přišla na řadu letošní verze dvojčat, budovy č. 7 a dalších nejrůznějších význačných bodů ve formě Lehman Brothers, AIG, Merrill Lynch, jakož i Morgan Stanley a Goldman Sachs ve své „nové a vylepšené“ formě. V podstatě odrovnali celý americký investiční brokerský systém, heh?!

4. A, samozřejmě, stále tu máme starou dobrou Washington Mutual, stejně jako ta, která „se zřítila“ na poli v Pennsylvánii. Aktualizace: WashMu je nyní minulostí! Stejně jako další „malá“ banka jménem Wachovia.

5. Jejich MO! Co jiného, než řízená demolice? Po celý rok 2008, a obzvláště v tomto měsíci září, jsme sledovali, jak největší světové banky, brokerské domy, hypotéční půjčovatelé, pojišťovací společnosti a investiční banky krachovaly, a jak každá z nich padala přesně do svého půdorysu rychleji, než stačíte říct: ŘÍZENÁ DEMOLICE!!!

6. Plán nouzového vyplacení za 700 miliard dolarů je jako Patriot Act, ne? Pouze tentokrát jde možná o 1 nebo 2 stránkový dokument (ve své původní formě), který předal absolutní pravomoci výkonným složkám, aby si ty mohly dělat s penězi daňových poplatníků cokoliv budou chtít. A chtějí na to mít nyní štempl.  Ne zítra, HNED!!! Bez diskuse, či zbytečné debaty v Kongresu. Mluvíme o Shock & Awe použité proti Američanům a jejich zvoleným zástupcům!?! „Největší hospodářská krize“ nikdy nezněla tak podobně „zbraním hromadného ničení“, eh?!?!

7. Nyní víme, že můžeme očekávat další zvýšení rychlosti, paniku a strmé poklesy na trhu a kdekoliv, stejně jako jsme měli antraxové útoky v hlavním městě, odstřelovače na východním pobřeží v Marylandu v říjnu 2002, bombový útok na vlak 11.3.2004 v Madridu a bombový útok 7.7.2005 v Londýně. A netřeba zmiňovat více než 50 dalších uměle vytvořených teroristických událostí po celém světě, aby se vynutila poslušnost a odvedla pozornost.

8. Náhlý a dramatický pád newyorského guvernéra Eliota Spitzera je též nyní vidět ve svém správném světle. Protože měl výhrady příliš mnohokrát, jednoduše mu nebylo možné věřit, že půjde s proudem. Měl jejich čísla, jejich podpisy (obzvláště jejich modus operandi), jejich adresy – celý kýbl vosku, stejně jako svoji skvělou pověst. Eliot, aby si zpečetil svůj osud, napsal skvělé expozé o fiasku/podvodu nebonitních hypoték, které bylo zveřejněno ve Washington Post skvělým odhalujícím způsobem. Odstranění Johna O’Neila, šéfa bezpečnosti v komplexu WTC, se tomu celkem podobá, až na to, že John O. – velký patriot – zemřel při 911, kdy tam byl poslán na výkon své práce.

9. Doposud je nejzjevnějším a nejzářnějším příkladem tohoto manipulovaného odstřelu případ newyorského senátora. Jeho dopis FDIC obsahoval důvěrné informace, které spustily kolaps IndyMac v červnu. Kalifornský prokurátor Jerry Brown byl povolán na přezkoumání celé této aféry poté, co ředitel OTS výslovně obvinil tento dopis z toho, že způsobil run na banku (3. největší krach banky v americké historii). Tato epizoda je děsivou reminiscencí příkazu Larry Silversteina to „odstřelit“, daný těsně předtím, než došlo při 911 k profesionální řízené demolici budovy č. 7.

10. Stejně jako 911 bylo spácháno jako krytí pro: začátek války proti terorismu, zjevně prosazující režim NWO v celém světě (na rozdíl od toho, kdy šlo dříve o tajnou operaci), zavedení policejního státu (Bezpečnost Otčiny) v USA (vykuchání americké ústavy), v UK a jinde, ovládnutí a zajištění ropných/plynových rezerv na Středním Východě a na Kavkaze (začlenit tam fungující energetické rozvody přes Afganistan a ukrást irácké bohatství prostřednictvím vojenské invaze), bleskové nastartování obchodu s afgánským opiem, atd.; je ECO/FIN 911 roku 2008 krytím pro mnoho věcí stejné agendy. Nicméně je tu jedna malá položka, která stojí na žebříčku agendy obzvláště vysoko. A to je trh derivátů, který se u všech instrumentů v r. 2008 celkově odhaduje někde mezi 750 biliony a 1 biliardou dolarů. V podstatě krachy u nebonitních hypoték jsou pouhou špičkou ledovce, porovnáme-li to se skutečnou velehorou – DERIVÁTY. To je to, čeho se opravdu velmi bojí, a musí to skrýt. Mimoto, biliarda dolarů je velehora, kterou nejde pokrýt, aniž by se nezhroutil celý kapitalistický systém a jeho fašistická korporátní a kleptokratická oligarchie.

11. A pak je tu ta fajnová věcička ohledně Federálních rezerv a jejich výběrčí agentury – IRS. Muž stojící za touto oponou má v sázce velmi mnoho, obzvláště ve formě hory důkazů, které obžalují a usvědčí celý systém. Spousta důkazů byla zničena v průběhu a po 911, stejně jako se tak stane poté, co bude mnoho z těchto firem z Wall Street převzato, znárodněno, zlikvidováno, zfúzováno a zmizeno. Nicméně opona již byla roztažena.

Vidí tu někdo šablonu?!

Skutečným poučením, které si je třeba z této analýzy vzít, je, že události takových obrovských rozměrů a důsledků jsou jen zřídka spontánní a nezinscenované. Obzvláště když k nim dochází pouze několik týdnů před termínem historii rozhodujících prezidentských voleb. Zcela zjevně to plánovali dlouhou dobu, a bylo to přepečlivě navrženo tak, aby to mělo velmi konečný efekt a požadovaný výsledek – permanentní planetární plantážnictví (PPP).

Provedení toho bylo, zatím, bezchybné. Dokonce i pro ty z nás, kteří tu stáli při prvním 911 a věděli, že to byl podvod, zatímco se budovy řítily dolů, je tato věc obzvláště obtížná na proniknutí. Nicméně do toho pronikat budeme, dokud i ten poslední konspirátor nebude sedět před Komisí pro pravdu a vyrovnání, kde z něj bude mačkána šťáva. Konečným a trvalým efektem těchto vyšetřování bude nový světový řád podle nás, ne nich. Poslední otázkou za 64,000 dolarů zůstane bezpochyby „co s nimi uděláme, až s nimi zatočíme?“

Pro nezasvěcené může být tento extrémně komplexní a spletitý komplot záhulem na makovici, ale, prosím, jen buďte trpěliví. Jak se toto drama odvíjí, skutečné záměry hlavních pachatelů se začnou manifestovat, tak jak se bezděčně budou sami odhalovat svou vlastní činností. Jak Eliot Spitzer, ne – Eliot Ness, nee – Sherlock Holmes kdysi podotkl – otisk prstu bezděčně zanechaný jako důkaz je nemožné vymazat.

Vidíte, prodejci krátkých pozic, na rozdíl od „letadel“, jsou stále mezi námi. Každý z nich má cíl, který musí zničit, což dělají s neuvěřitelnou rychlostí a obratností. A myriády transakcí, které se seběhly, aby schvátily jejich oběť, jsou všechny někde uloženy, v nějakých obrovských databázích, s mnohačetnými zálohami, aby sloužily jako konfirmace obchodů ohromujících rozměrů. AHHH! Nic jako počítače, obzvláště pokud nejsou zabaveny a odeslány do Číny na permanentní likvidaci.

Nechť jsou všichni finanční kouzelníci a ekonomičtí věštci od této chvíle nadáni zazírat se do svých křišťálových koulí a vyvěštit nadcházející finanční a ekonomické události globálních rozměrů s co největší bystrostí a jasnozřivostí. Jak si svítíme světlem našeho kolektivního vědomí na tyto rychle se rozvíjející plány, budeme sloužit jako maják zjevení a naděje světa.

Pamatujte – nyní známe scénář. Známe, kdo jsou hlavní hráči. Známe jejich modus operandi: řízená demolice. Jsme schopni sledovat zločiny, které jsou páchány, v reálném čase. Každý z nás byl nyní obeznámen a zplnomocněn, aby sloužil jako bacilonosič těchto životně důležitých informací. Takže — ROZJEĎME TO NAPLNO!!!

T. Anthony Michael 22/9/08

TAnthonyMichael@gmail.com

Svolení s kopírováním, odesíláním, skenováním, připojováním do pošty, přeposíláním nebo zveřejňováním tohoto článku je výslovně uděleno.

 

Zdroj translation OSUD.cz 2008 by Luboš

Reklamy
This entry was posted in Prevzaté články. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s