MATRIX-2001.CZ » webové stránky Jaroslava Chvátala

 

SVĚT V KOLIZI: Co skrývá Area 51 v souvislosti se současnými událostmi ———- — Podivná mise vědce Neel Kashkariho —————– Kam vlastně putuje 700 miliard dolarů záchranného balíčku?

Kategorie: Exkluzivně
verze pro tisk


Jaroslav Chvátal

        Ruská armáda oznámila, že existují indicie naznačující, že tzv. „americký záchranný balík“ ve výši 700 miliard dolarů, který byl před nedávnem podepsán prezidentem Bushem, byl vložen do rukou jednoho jediného muže a to současného amerického ministra financí Henryho Paulsona resp. jeho hlavního poradce. Jde o poměrně hodně ojedinělý akt, který do jisté míry může mít skryté pozadí související s alternativou komplexního zhroucení světové finanční infrastruktury. Existuje fakt, který dělá celý tento akt velmi podivným a tento fakt souvisí s mužem, který dostal za úkol zachránit kolabující „západní systém“. Jde o indo-američana, který se jmenuje Neel Kashkari, který v současné době slouží jako hlavní poradce amerického ministra financí. Viz. http://www.novinky.cz/clanek/151289-usa-jmenovaly-sefa-zachranneho-programu-pro-financni-sektor.html Tento člověk je ovšem v ruských zpravodajských službách podstatně lépe znám jako letecký inženýr, který sloužil jako velitel instalace, která se nazývá „Stargate Commander of Area 51”. Před tím, než se tento člověk dostal do nejvyšších finančních kruhů USA, patřil mezi špičkové vědce NASA. Stál za realizací mnoha technologických divů např. James Webbova kosmického dalekohledu, který by měl eliminovat nedostatky Hubbleova teleskopu. Pan Kashkari byl prý zaměstnán u amerického obranného konglomerátu TRW. Mezi mnoho jiných dodávek této instituce patří i silně utajované projektu v oblasti „Groom Lake“ v Nevadě, která čtenářům spíše známá jako „Area 51“. Více již v následující reportáži.

„Oblast 51“ je oficiálně ustanovená testovací oblast, která se nachází nedaleko jezera „Groom Lake“, která se specializuje na letecký výzkum, vývoj a komplexní testy, které zabezpečuje Air Force Flight Test Center Detachment 3 (AFFTC DET 3) a základna leteckých sil Edwards se sídlem v Jižní Kalifornii.

Toto místo patří mezi velmi zásadní obranný konglomerát „R&D“ s primárním důrazem na integraci zbraňových systémů s leteckou elektrotechnikou a aeronautikou přičemž zaměstnává průměrně mezi 1200 – 1800 pracovníků, kteří jsou zainteresováni nad různými specifickými výzkumnými projekty, které jsou přísně rozškatulkované s týdenním anebo měsíčním portfoliem úkolů. Obrovský komplex je komplexně vybaven tak, aby zabezpečoval ubytování personálu včetně rozsáhlého portfolia různých služeb.

Informace, které nyní vyplynuly na povrch, naznačují, že se právě Mr. Kashkari vrátil před několika dny ze své osobní mise v Iráku, kde působil jako vrchní vyšetřovatel masové vraždy amerických vojáků, které se prý pokoušeli nedaleko starověkého města Babylon manipulovat s tím, čemu se říká „stargate“ nebo „brána průchodu“ (jde o to, zda šlo skutečně o sebevraždu, devastace vojáků mohla být totiž přímo způsobená energetickým účinkem daného zařízení).


Neel Kashkari

       Taková mise byla panu Kashkarimu ušitá jako na míru jelikož se ukazuje, že má velmi bohaté zkušenosti s obdobnou technologií, která je v přísném utajení držena právě v komplexu „Oblasti 51“ včetně pozůstatků mimozemské inteligence včetně cizí kosmické technologie, které byly nashromážděné za posledních 60 let.

A nyní se dostaneme k samotné pointě. Nikdo ze zainteresovaných osob totiž nedokáže pochopit, proč suma 700 miliard dolarů směřuje k rukám leteckého inženýra místo ke špičkovým ekonomům. Tato skutečnost by nám neměla opravdu uniknout už v souvislosti s nedávnými událostmi v Iráku kde se Kashkari záhy pohyboval a následné havárii u „LHC“ (Large Hadron Collider), který posledních indicií měl být použit jako zdroj energie pro speciální aktivity amerických vojáku se „stargate“ nedaleko Babylonu.

Další na první pohled lehce přehlédnutelná informace, která by nám neměla uniknout je akt, který odstartoval papež Benedict XVI., který odstartoval historickou četbu celé křesťanské Bible v Římě. Tento velmi zvláštní akt by podle starobylé symboliky mohl naznačovat to, co křesťanská mystika nazývá „Poslední dny“. Výše uvedená událost je zajímavá také z toho důvodu, že Británie souběžně připravuje ukončení  300 let trvající období vyloučení katolíku z řad monarchie. Jde o zcela unikátní krok nemající v novodobých dějinách anglické legislativy obdoby. Tato skutečnost zcela jistě souvisí i s tradicí, kdy američtí a britští vůdci přísahají věrnost papeži, náhlou rezignací Tonyho Blaira a téměř okamžitá změna orientace na katolicismus v Římě.

Nelze přehlednout ani mysteriózní skutečnosti týkající se tzv. „Grand Trine of Ages“ (jde o energetickou triádu „Řím – Londýn – Washington“, která v specifické symbolice tajných společností reprezentuje tzv. „Nový Babylon“). Mnohé skutečnosti naznačují, že se Spojené Státy skutečně začnou pomalu ale jistě propadat pod kompletní vládu „britské monarchie“ a možná poprvé v historii USA se tak stane zcela objektivně pod vládou nového prezidenta Baracka Obami jehož keňský otec byl britským občanem, který společně se všemi svými dětmi složil přísahu věrnosti anglickému trůnu.


Obelisk ve Washingtonu

Pokud byla naznačena existence a vliv velmi specifické symboliky skrytých mocenských sil nelze opominout starověký význam egyptských obelisků. V podstatě jde o skupinu 30 těchto specifických objektů, které fungují na velmi specifické frekvenci jako mocné zářiče silné energie. Z nich pouze 7 zůstalo na svém původním místě v Egyptě, přičemž 13 (všimněte si specifického čísla) jich bylo převezeno do Říma – „Nového centra Babylonu“ a zbytek byl umístěn na strategická místa v Londýně, Izraeli, Turecku, Francii a New Yorku. Ovšem ten nejsilnější z nich se nachází právě ve Washingtonu, jakožto jednoho z mála center kde vyvěrají starověké manipulující síly potměšilého charakteru.

Na svých přednáškových akcích jsem své studenty opakovaně upozorňoval na sílu roku 2008. Na energetické pole s ním spojené přinášející radikální změny na všech úrovních naší společnosti a našeho světa. Lze konstatovat, že „hvězdná brána“ průchodu do radikálně jiného světa se počíná otevírat.


Hlavní zdroj: www.whatdoesitmean.com

Další zdroje: www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601087&sid=aQdenm7JAur8&refer=home

www.sikhnet.com/daily-news/indian-american-sworn-assistant-secretary-treasury

www.rediff.com/money/2008/jul/18us.htm

www.jwst.nasa.gov/

http://hometown.aol.com/norio1944/page2.html

www.iht.com/articles/ap/2008/10/05/europe/EU-Italy-Pope-on-TV.php

http://timesofindia.indiatimes.com/World/UK/Britain_readies_royal_reforms/articleshow/3535196.cms

http://members.aol.com/Sokamoto31/obelisk.htm

Článek připravil(a): Jaroslav Chvátal , 8. října 2008

MATRIX-2001.CZ » webové stránky Jaroslava Chvátala

This entry was posted in Prevzaté články. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s