OSUD – Proč se “aspoň nebráníme”, píše nám čtenářka

 

Dobrý den Jirko,
nedá mi to a musím napsat pár řádků, situace dnešní doby mne, ačkoliv jsem veselé optimistické povahy, uvádí do zoufalství. Lidé jako by byli všichni slepí, na celičké Zemi…,jako by byli všichni úplně hloupí… Musíme trpět to, že se pohybujeme a žijeme v chemické mlze, která nám ubírá roky života.
My, naše děti, zvířata, rostliny….Jak jen někdo může vymyslet zaclonit Slunce? Vždyť Slunce je zdrojem všeho života ve spojitosti se stromy, které čistí vzduch – dávají kyslík a odebírají škodliviny. Stromy budou „pracovat“ o uzdravovat nás, pokud jich bude mnoho, co nejvíce, a pokud budou mít dostatek slunečního záření. Když omezujeme jejich počet a to co k životu potřebují, omezujeme sami sebe – zemřeme dříve, ničíme se,  "Z"ničíme se…nebo:  jsme ničeni…asi záměrně…. Proč se alespoň nebráníme? Připadá mi to nenormální.
Do dětí nám píchají nuceně svinstva, některým chudáčkům tím následně způsobují velké utrpení, chemoterapie, těžké nemoci typu RS, neuroproblémy, doživotní ekzémy apod. Bohužel málokdo se zamyslí nad tím, jak přírodní tvorové, což jsme také, vlastně fungují, zda dětem slepou poslušností naopak neubližují.
Děláme pochybné experimenty, vymýšlíme pomalu nevymyslitelné….pro to, abychom lidský život (prý) prodloužili a zlepšili – to vše je zástěrka pro to, abychom neuvěřili opaku. Život proměňujeme za civění na "měnící se obdélník".
Země jako živá bytost se asi brání, asi to tak prostě má být, uklidňuju se,….Země sama použije naši hloupost k naší redukci.
My totiž nemusíme vymýšlet vůbec nic. VůBEC   N I C.   Všechno je hotové a jakýkoli zásah je nežádoucí.
Země nám (než jsme dopustili, aby se to vymklo z kontroly) nachystala prostřené stoly – rostliny a jejich plody v přírodní svěžesti, hostinu, která jako jediná je pro nás to, co skutečně potřebujeme. A my se svou složitostí jsme už tak přemoudřele kreativní, že nevíme, co ještě dalšího s tím…dáváme to dobytku za trochu masa a mléka (obojí nic moc ve srovnání s prvotní surovinou), mrazíme to, vaříme to, sušíme to, mixujeme a mikrovlníme, přidáváme jedy různého kalibru – barviva, aspartam, cukr, sůl ….. –, vozíme to přes půl Zeměkoule sem a tam nebo vyházíme, vylijeme, tuny ovoce nebo mléka do jam, cestujeme v plechových krabičkách sem a tam dělat zbytečnosti, trápíme zvířata v laboratořích protože i jen formálně prostě to či ono musí projít testem…., který je v konečném důsledku stejně k ničemu.…a vše nám to připadá velmi správné – pardon – většině to jistě připadá správné. Píšu to zjednodušeně, samozřejmě je vše složitější – jde o princip. Nejabsurdnější je, že sami sebe máme za nejchytřejší tvory.
Toto mé psaní je, vím, úplně zbytečné, možná se ale, pokud to dáte, Jirko, na stránky, někdo DALŠÍ alespoň trošku, trošičku, jenom malinečko – zamyslí.

I já budu mít pocit, že jsem udělala něco málo…alespoň něco že jsem udělala, že tu jen tak nesedím v té chemtrailsové mlze, která je dnes opět nejen ráno a dopoledne, ale i v poledne, odpoledne, a jistě bude i večer a  v noci, možná bude několik dnů v kuse tak jako před 14 dny…Kvůli které mám divnou pachuť v ústech, ucpaný nos a v sobě spoustu bezmoci. Dnešní mlha nevznikla sama od sebe, ale byla vytvořena, docela viditelně. Nevěřivci by se měli denně pořádně dívat na oblohu – číst a přemýšlet – třeba to bude právě jeden z nich, který vyvine sílu k zastavení fatálního nápadu celosvětového stříkání těžkých kovů do atmosféry. Nikdy by mne ani ve zlém snu nenapadlo, že někdo vymyslí takovou pitomost, taktéž že to projde, navíc bez povšimnutí se tajně bude v klídku praktikovat.
Jako z hororu – kde to žijeme, mezi kým?
Zdraví
K.

Pozn. jm: Zamýšlí se asi spousta lidí, ale bohužel to zůstává u těch zamyšlení, u těch slov… k činům přistoupí málo kdo. Už znovu převládá všudypřítomný STRACH….

OSUD – Proč se "aspoň nebráníme", píše nám čtenářka

Reklamy
This entry was posted in Chemtrails. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s