OSUD – Představitel Rockefellera oficiálně odhalil komplot NWO z roku 1969

 

Představitel Rockefellera oficiálně odhalil komplot NWO z roku 1969

Kouřící zbraň! – Představitel Rockefellera oficiálně odhalil komplot NWO v r. 1969

Henry Makow PhD
7/12/08

autor drží nápis s textem: Jsme jeji Farma zvířat

Naši političtí a kulturní „vůdci“ jsou komplici komplotu na přebudování lidstva, aby sloužilo žido-zednářskému bankovnímu kartelu. Války, terorismus, krize, politické a sociální změny, zábava a móda je vše vymyšleno tak, aby se postupně nastolil orwellovský policejní stát. Mnoho lidí to již řeklo, ale minulý týden jsem se dozvěděl o další „kouřící zbrani“ (česky žhavý důkaz, pozn. red.).

Randy Engel, prezidentka US Coalition of Life, mi zaslala pásku, kterou nahrála v r. 1988 s dr. Lawrencem Duneganem, pediatrem z Pittsburghu, který zemřel v lednu 2004.

(Engel- http://www.riteofsodomy.com/index.php?act=viewDoc&docId=5  US Coalition of Life– http://www.uscl.info/index.php?pr=Home_Page)

Jsou na ní vzpomínky na projev z 20. března 1969 dr. Richarda Day, národního zdravotnického ředitele Rockefellerem sponzorované organizace „Planned Parenthood“ (Plánované rodičovství – p.p.) na setkání Pittsburghské pediatrické společnosti. Popisuje „nový světový systém“, který je již na místě, a který natrvalo přemění svět. Dr. Day chtěl, aby bylo přítomno asi osmdesát lékařů, aby se připravili. Přepis Duneganových vzpomínek byl zveřejněn zde a měli byste si ho přečíst celý.

(Přepis- http://www.overlordsofchaos.com/html/new_order_of_barbarians.html)

Mnohé z toho, co Day slíbil v r. 1969, je z dnešního pohledu pohledem do zpětného zrcátka. Ale osudové události mají teprve přijít. Chtějí nám implantovat čip, aby nás mohli najít a identifikovat, a stejně tak monitorovat a kontrolovat naše nákupy. Zbavují nás národnostního cítění a uchýlí se k terorismu, aby získali náš souhlas s jejich globálním policejním státem. Mohou použít „jednu nebo dvě jaderné bomby, abychom lidi přesvědčili, že to myslíme vážně“, řekl Day. Zdržel se zmínky o tom, kdo „my“ jsou, ale řekl, že jména jsou známá. Vzhledem k tomu, že pracoval pro Rockefellery, předpokládám, že mínil Rockefellery a jejich šéfy, Rothschildy.

To dává váhu široce zastávanému názoru, že centrální bankéři jsou zodpovědní za většinu terorismu, a používají MI6, Mossad a CIA. Day také řekl, že „válka je zbytečná“ vzhledem k nebezpečí jaderné výměny, takže terorismus se použije místo toho. To bylo v r. 1969.

Řekl, že vždy existují dva důvody pro cokoliv, co Rockefellerové dělají: záminka, která to činí stravitelné pro důvěřivou veřejnost, a skutečný důvod. Takže jak jsem tvrdil ve své knize „Krutý hoax“ (2007), jsme přeměňováni na homosexuály ve jménu „práv žen a teplých“. Jsouce pohlavně zmatení a promiskuitní, méně lidí je schopných a ochotných vázat se s opačným pohlavím natrvalo za účelem sexu a početí dětí.

Dr. Day řekl, že sex bude oddělen od manželství a reprodukce (tj. „sexuální osvobození“), aby se rozbila rodina a zredukovala populace. Potraty, rozvody a homosexualita budou učiněny sociálně přijatelnými. „Homosexuálům bude dáno svolení se projevit. Všichni, včetně důchodců, budou povzbuzování, aby měli sex. Bude to přeneseno na veřejnost. Vše je možné.“ („Nepokoje ve Stonewall“, které rozpoutalo hnutí za „práva teplých“, se odehrály o tři měsíce později). Konečným cílem je sex bez reprodukce. Reprodukce bez sexu bude prováděna v laboratořích. Velikost rodiny bude omezena jako v Číně.

Bude učiněno obtížnějším, aby rodiny zůstaly pohromadě. Více žen bude pracovat mimo domov a více lidí zůstane svobodných. Dívkám bude místo panenek vnucován sport, takže budou hledat úspěch namísto rodiny. Dívky budou učeny, že jsou stejné jako chlapci.

Obecně bude propagován mezinárodní sport jako kopaná a hokej, takže se Američané budou vidět jako „světoobčané“. Americké sporty jako baseball a fotbal nebudou propagovány podobnou měrou.

Je přiléhavé, že výrobci aut nyní trpí. Day řekl, že Amerika bude odprůmyslněna. Každá část světa bude mít specialitu, a tím se stanou vzájemně závislými. Řekl, že americký průmysl bude podkopán a ukazován jako konkurence neschopný. USA zůstanou centrem zemědělství, špičkových technologií, komunikací a vzdělávání.

Pornografie, násilí a obscénnost v televizi a ve filmech vzroste. Lidé budou ohledně násilí a porna znecitlivění a budou cítit, že život je krátký, nejistý a surový. Hudba se „zhorší“ a bude používána pro indoktrinaci.

Bude nezaměstnanost a masová migrace, aby se vykořenily dlouho ukotvené (konzervativní) komunity. Sociální změny budou zavedeny v přístavních městech, a proklestí si cestu do vnitrozemí. (Proto je východní a západní pobřeží liberální).

Řekl. Že léčba rakoviny v Rockefellerově institutu existuje, ale je utajována za účelem depopulace. Řekl, že dojde k nárůstu infekčních, člověkem vyrobených nemocí.

Dr. Day, který pracoval během války na modifikaci počasí, řekl, že počasí bude použito k vedení válek nebo vytváření sucha a hladomoru. Dodávky potravin budou monitorovánu, takže nikdo nebude moct získat dostatek potravy, aby „podporoval uprchlíky z nového systému“. Pěstování vlastních potravin bude postaveno mimo zákon, pod záminkou, že nejsou bezpečné.

Řekl, že lidé jsou kontrolováni prostřednictvím informací, které se jim dostanou. Takže informace budou selektivní. Ne všem bude umožněno vlastnit knihy. „Jisté knihy z knihoven zmizí.“ Literární klasika bude mírně upravena. Lidé budou trávit více času ve škole, ale nenaučí se nic. Bude omezeno cestování; a zmizí soukromé vlastnictví domů.

Řekl, že s lidmi, kteří se toho nebudou chtít účastnit, bude „zacházeno humánně“. Řekl, že nebudou žádní mučedníci – „lidé prostě zmizí“.

ZÁVĚR

Dr. Day říká, že politici jsou manipulovaní, „aniž by o tom věděli“. Jejich selhání nás ochránit před touto satanistickou konspirací je zradou první třídy. Musíme vyburcovat ty upřímné, a dostat se také k vojákům a policii. Civilizace visí na vlásku. Jsme ve skutečném nebezpečí a měli bychom se zorganizovat v malých nezávislých jednotkách.

Lidé nyní trpí a jsou vnímavější na takové informace. Tento „ekonomický propad“ je záměrný a je součástí agendy policejního státu. Musíme vzdělávat lidi, kteří si myslí, že tyto události jsou náhodné. Rockefellerové a jejich zrádní nohsledi to nedokážou prosadit, pokud jsou si inteligence a masy vědomi pravdy.

(Vědomé- http://www.henrymakow.com/illuminati_bankers_seek_revolu.html)

Pokrokáři a levičáci se musí naučit, že „pokrok“ a „změna“ se skutečně týkají totalitní světové vlády. To je změna, ve kterou „věří“. Dr. Day v r. 1969 řekl, že „lidé si budou muset zvyknout na nepřetržitou změnu“. Sám jsem býval liberálním levičákem. Pokud já mohu vidět, co „změna světa“ skutečně znamená, mohou i ostatní.

Musíme také podniknout praktické kroky na svoji obranu a obranu našich rodin a svobody.

Naše společnost a kultura jsou podvodně založeny na jednom centrálním podvodu, monopolu kabalistických centrálních bankéřů nad úvěrem vládě. Používají tuto moc pro rozšíření svého monopolu na všechny aspekty našeho života, tím, že manipulují se světovými událostmi a sociálním chováním. Jediným způsobem, jak zachránit civilizaci před zničením, je znárodnění centrálních bank.

"Centrální bankéři chtějí totalitní moc" http:// www.savethemales.ca/001297.html

Dr. Richard Day Obit (1905-1989) http://query.nytimes.com/gst/fullpage.html?res=950DE4D8163CF935A25755C0A96F948260

Cleveland Food Co-op Raided http://groups.google.com/group/TruthJusticeHonor/browse_thread/thread/7893405bbc6e1148?hl=en&pli=1

Elita signalizovala politickou změnu http://www.augustreview.com/news_commentary/u.s._elections/%22obama_is_merely_a_fop_for_the_global_elite%22_20081124105/

De-industrializace USA http://whatreallyhappened.com/WRHARTICLES/ARTICLE2/doodoo.html?q=ARTICLE2/doodoo.html

Zdroj translation OSUD.cz 2008 by Luboš

a k tomu jedno video na podobné téma, nebojte, konec svobodné vůle lidských bytostí už je zcela za rohem, lidstvo už se zřejmě nevzmůže na vážnější odpor:

 

OSUD – Představitel Rockefellera oficiálně odhalil komplot NWO z roku 1969

This entry was posted in Prevzaté články. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s