OSUD – Určeno všem, kteří hledají světlo…

 

Ve zkratce: Bývalý britský ministr zahraničí: Žádná Al-Kajda neexistuje, jde o nástroj propagandy Spojených států NOVÉ

Bývalý britský ministr zahraničí Robin Cook říká:
Faktem je, že žádná islámská skupina teroristů zvaná al-Kaida neexistuje. Každý věci znalý bezpečnostní důstojník to ví. Ale existuje propagandistický stroj, který nutí veřejnost uvěřit v nedefinovanou entitu reprezentující "zlo" pouze za účelem přesvědčit televizní diváky, aby přijali společné mezinárodní vůdcovství ve válce proti terorismu. Stát, který staví tuto Potěmkinovou vesnici, jsou Spojené státy. Al-Kaida, doslova "databáze", byl původně počítačový soubor se jmény tisíců mudžahadínů, najatých a cvičených CIA proti Rusku.
Cook jen potvrzuje slova jiných. Bývalý poradce pro národní bezpečnost Zbigniew Brzezinski řekl senátu, že válka proti terorismu je "mýtickým historickým příběhem". Je doporučeno shlédnout dokument BBC "The Power of Nightmares", který ukazuje, že nebezpečí al-Káidy bylo silně přeháněno. Také je dobré si všimnout, kdo toto pokrytectví v USA propaguje.Nejen že americká vláda silně přecenila nebezpečí al-Kádiy, ale vyhlásila i řadu falešných teroristických nebezpečí, aby vystrašila lidi. Existuje slovo pro úmyslné vyvolávání strachu za účelem manipulace veřejného mínění pro politické cíle: TERORISMUS.

Zdroj, publikoval Zvědavec

Pozn. jm: Jen škoda, že politici, podobně jako generálové, dostanou rozum či se v nich probudí svědomí a promluví až poté, co už nejsou ve funkci. Tomu se říká "ex-post statečnost". I když je pravda, že někteří nedostanou rozum nikdy…

OSUD – Určeno všem, kteří hledají světlo…

This entry was posted in Prevzaté články. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s