OSUD – Už to máte V TELEVIZI! Stále nevěříte? Moderátor počasí na stanici ZDF rozhněvaný na chemtrails: “A tyhle čáry, to nemá s počasím nic společného, vypouštějí je vojenská letadla!”

 

Už to máte V TELEVIZI! Stále nevěříte? Moderátor počasí na stanici ZDF rozhněvaný na chemtrails: "A tyhle čáry, to nemá s počasím nic společného, vypouštějí je vojenská letadla!"

Chemtrails v Počasí stanice ZDF?

Mainz/Německo – Pod slovem „chemtrails“ se skrývá komplexní konspirační teorie, podle níž hlavně americká armáda z letadel práškuje chemikáliemi celé oblasti a regiony a přitom zanechává na obloze přímé stopy a celé mřížky domnělých kondenzačních pruhů. Ukázky této teorie byly jako příznačný zrádný vzor předminulou středu k vidění na radaru počasí ZDF.
Sám „rosnička“ ZDF Gunter Thiersch si nemohl odepřít jeden zdůrazněný odkaz na anomálii: „(…) a potom máme ještě něco, co nemůžeme identifikovat jako déšť nebo sníh. Tady na západě tyto linie. To pravděpodobně odpoledne nad Severním mořem vypustilo několik armádních letadel a to v asi 5-6 kilometrové výšce. To nemá tedy s počasím nic společného(…)“
Co jedni odbývají jako neškodná vojenská cvičení a obyčejné kondenzační stopy od linkových letadel, je pro druhé jedno z největších vojenských tajemství dnešní doby. Mnoho pozorovatelů se dokonce obává zdravotních účinků.
Zdroj:

Zdroj: 

 

OSUD – Už to máte V TELEVIZI! Stále nevěříte? Moderátor počasí na stanici ZDF rozhněvaný na chemtrails: "A tyhle čáry, to nemá s počasím nic společného, vypouštějí je vojenská letadla!"

This entry was posted in Chemtrails. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s