OSUD – Geniální plán! Likvidace České republiky on-line ve faktech…

 

Elity to v podstatě nemohly provést lépe. Dlouholetou podporou antikomunistické opozice způsobily pád bývalého režimu a celého ost-bloku. Ano, cinkali jsme na náměstích a doufali, že bude lépe. Netušili jsme, kam nás Havel a jeho parta zavede. Poté elity a loutkovodiči zamakali a navedli 15 milionové Československo k rozdělení, neboť 2 menší státy jsou z hlediska politického ovládnutí lepší než jeden větší. Samozřejmě stanovily, že nic lepšího než EU (NATO) pro nás neexistuje. Pak díky mnoha nařízením a kvótám začaly ničit české zemědělce, podle hesla chcete-li zničit národ, zničte jeho (potravinovou a surovinovou) soběstačnost. Pak následoval průmysl… řízenými krachy přešly mnohé funkční továrny do rukou zahraničního kapitálu, o bankách nemluvě. Pak snížily kurs koruny tak, že to začalo likvidovat naše vývozce a průmysl vůbec . Pak jim řekly: zajistěte se proti vysoké hladině české koruny, výrobci to udělali a splakali nad výdělkem, neboť koruna začala prudce oslabovat. Tím dolividovaly další část.

Klaus pochopil a prohlédl.. pozdě, leč přece. Nejdříve v těch prasečinkách jel také.. ale teď se v něm probudilo svědomí, tedy zbytek a chce z vlaku vystoupit. Bojuje jako o život.. protože mu jde.. ano, o život. 🙂                 

Už tomu začínáte rozumět, co se v dnešní Evropě děje? A stále si myslíte, že je Evropská Unie ta nejlepší varianta pro vás? Opravdu si myslíte, že globalizaci nevymyslela jiná hlava, než mamonem postižená a nemocná hlava? Proč lidé přijali něco, co je pro ně tak zoufale nevýhodné? Stále tomu nemohu věřit… kdo a proč nás stále dokola opíjí rohlíkem? Kdy si přiznáme, že Evropská Unie je okultní organizace fungující na satanských principech, která nám chce přinést socialismus s lidskou tváří? Do kdy budou domácí novináři pod hrozbou (ne)splácení svých hypoték (jedné z nejdokonalejších pastí režimu na občana vůbec) křičet eurooptimisticky, proradarově a vůbec celkově tak nějak pomýleně hurá?

Podle ankety iDnes zhruba 70% procent lidí souhlasí s Klausem, který včera zaútočil ostře na Evropskou Unii. Jsou to pravděpodobně stejní Češi, kteří před několika lety hlasovali v referendu o vstupu do EU a je to stejný politik, který nás tam, trošku teatrálně v předvečer s cestou na Blaník, přivedl a podepsal. Je obrovskou lží, že tenkrát nebyly jiné varianty, než vlézt do EU. Samozřemě byly. Například vytvoření konkurenčního projektu a úzká spolupráce s Ruskem, případně Čínou, Indií a dalšími zeměmi. Také téměř 50% našich čtenářů v naší anketě přiznává, že byli s projektem Evropské Unie naivní (a to díky našemu magazínu velmi dobře věděli o hrozících rizikách, ale nechtěli je vidět).. dobrá, proč ale necháváme ty naivní rozhodovat? Ať již v tzv. "demokratickém systému", nebo na nejvyšších politických postech? Bude vůbec něco platné, že dav politiky, až se krize a události v Praze pořádně rozběhnou, naháže do Vltavy? Možná, že se stihne obvinit Havla, Zemana, Grosse, Klause, Špidlu, Paroubka, Dlouhého, Vondru, Schwarzenberga, Svobodu, Parkanovou, Bursíka a mnohé další z vlastizrady, možná ne.

Nezdá se vám ale, že lidé opakují stále stejné chyby? Lze jim vůbec nějak pomoci? Proč moc vždy uzme úzká skupinka spiklenců, kteří odvedou pozornost, naslibují nemožné, vytvoří pseudorealitu a pseudoproblémy a poté intriky dosáhnou vlastních cílů, které jsou zcela proti (už v té chvíli zírajícím, ale bezbranným) občanům?

Střední a východní Evropa nyní stojí před totálním krachem, říkají někteří ekonomičtí analytici (narozdíl od německých majitelů Mladé Fronty Dnes, kteří se ptají: Jaká krize?). Je to vina politické neprozřetelnosti našich politiků i ekonomů, je to především vina nás všech, kteří jsme neuměli včas posoudit, kam spěje budoucnost. Následky budou takové, že si je jen málo kdo dokáže představit… a konečně budeme mít, co jsme chtěli. Nebo nechtěli?

Prevzaté: www.osud.cz

This entry was posted in Globalizácia. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s