OSUD – Zachovejte klid, občané! hlásají modří komunisté naší doby se žlutými hvězdami … (nejen) v den Bláznů: Západní civilizace se musí připravit na občanské války.. poletí do Vltavy i čeští politici?

 

Jak se zdá, zejména západní svět nečeká vůbec růžová budoucnost. V lidech dlouhá léta vzrůstal pocit bezmoci, nyní však letí vzhůru doslova raketovým tempem! Cílem elit je v této době zlikvidovat střední stav a ponechat tak na šachovnici už pouze miliardy otroků a několik desítek tisíc těch nejvyšších. Pravdou však je, že právě střední stav už si nenechá věci jen tak líbit (dělník jak říká Marx nemá co ztratit, leda své okovy :)), ovšem úředník může ztratit svůj majetek a to už ho dokáže opravdu docela silně nasrat. A nejen to, dokáže občas i něco zajímavého a překvapivého na "mocipány" vymyslet. Je tedy zcela opodstatněné, že se elity začínají bát a sanují banky jednu po druhé, neboť pokud by lidé přišli (kromě práce a hypoték) ještě o prachy, byli by opravdu, ale opravdu zlí. A tak politici pomalu a nenápadně posilují ostrahu ulic, přičemž zákony proti nepokojům a občanským povstáním už jsou dávno (v tichosti) schváleny (OSUD o tom psal mnohokrát – jak v ČR, tak například v Německu a dalších zemích).

To, jak začínají vždy usměvaví a "cool" Američané vyskakovat na své politiky (Republikány i Demokraty, prokoukli, že je to zcela jedno) můžete vidět na tomto videu. Zatím jim čmárají na auta a na domy, samozřejmě bude se to prudce zhoršovat, tak, jak bude krize dále sílit.

Američané začínají doslova BOJOVAT o své domy a bydlení… další video ZDE, podívejte se na naléhavost televizního reportéra, to by měla Jolana Voldánová vyzkoušet na naše politiky, že? Ale to by nesmělo zpravodajství České televize mít na sobě stejné dresy jako ODS, či ČSSD. A samozřejmě i přesvědčení Afro-američanky, která brání sqattery.

 http://www.liveleak.com/e/7e2_1235406287

Mezitím americká armáda dál pokračuje v nácviku zabavování zbraní občanům a vyhlášení stanného práva (viz například zde).

Je to vymyšlené tak, že proti civilistům budou zasahovat většinou armády jiných zemí. Takže na Čechy budou střílet Briti, Češi budou střílet na Lotyše a na Američany Kanaďani či Afričané. Samozřejmě, koncentrační tábory jsou připravené zatím zejména v SSa (když jsme o tom před mnoha lety poprvé psali, mnoho čtenářů to samozřejmě ještě necháplo, dnes už snad chápou všichni), Evropa v tomto směru buď trošku zaspala, anebo bude své ideové a třídní nepřátele deportovat společně právě do Ameriky. Tamní (zatím prázdné) tábory smrti mají již kapacity desítky milionů zadrženců, místa je dost.

Říkat (nebo jen zastávat se) pravdy je v dnešní době samo o sobě hrdinství, mnoho lidí se znovu bojí se takto vyjádřit (a když, tak pouze anonymně a na internetu). A tak samozřejmě lidé ve své apatii potřebují (znovu) pořádných pár facek, aby se vzpamatovali. Očekávat lze tedy naprosto všechno.

Myslím, že z Čechů ještě nevyprchalo zklamání za to, jak jsme se (ne)vypořádali se zločiny komunismu, resp. socialismu (žádný komunismus samozřejmě zatím na světě nebyl). Až se nyní naserou podruhé, bude to o to horší. Zatím své pohoršení nad vládci deklarovali jen oranžovou tsunami, ale do vody zřejmě poletí – pokud se razantně nevzpamatuje a nenasadí místo Paroubka nějakého vpravdě revolučního vůdce – celá ČSSD. Pokud ještě budou nějaké volby, ostře vzrostou preference nacionalistických a krajních stran a uskupení.

Kohopak vynese revoluce na vrchol tentokrát? Má ještě koho vynést, nebo už zůstali jenom ovčané-roboti?

Na druhé straně být v dnešní době politikem (nebo třeba finančním analytikem či mejnskrýmovým novinářem), honem honem rychle rezignuji a všem se veřejně omluvím za všechny ty čuňárny, na kterých jsem se kdy podílel, nechám si změnit identitu a utíkám co mi nohy stačí. Klaus už k tomu nemá daleko, ale stále se bojí (nebo ve své ješitnosti nechce) udělat ty poslední dva tři kroky. Snaží se uhájit svůj majetek, jak s ním mohou "shora" zamést ukázala kauza "ukradené šperky paní Livie". Teď s ním možná zametou i sdola, i když je fakt, že Klaus není pro řadové občany tím nejhorším zlem. Ostatní politici a političky u nás dopadnou bohužel pro ně a bohudík pro spravedlnost velmi špatně. Těžko říci, jestli hůře, nebo lépe, než jejich zahraniční kolegové… svět se připravuje na válku. Těžko říci, jestli nejdříve občanskou, nebo světovou. Nahromaděná agrese bude muset vytrysknout jako obrovský zanícený pupen hnisu ven. A co vy, jak jste na tom s tou vlastní?


Den všech bláznů se blíží…
Je to neuvěřitelné, ale je to tak. Světová globální  elita /Nový světový řád/  přijala a kreativně rozehrává míč vykopnutý  v centru Českého království – nejvyšší trumf tarotu – kartu blázna. Summit nejmocnějších světových velmocí G20 je svolán do Londýna na 1. Apríla! All Fool´s Day …den všech bláznů . Jedna anglo-saská encyklopedie světových svátků nám říká, že to je den, kdy tradičně nic netušící lidé jsou vystavování žertům a rošťárnám …oběť takového žertu je pak vysmívána jako Aprílový blázen …Takže se na to, vážení občané, náležitě připravte…Abyste nenaletěli G20 …

Jak informuje Daily Mail , široká fronta protestujících skupin od anarchistů, odborů až po studenty a dělníky se chystá na bitky v ulicích Londýna. Jejich ideologický podtext byl shrnut v Pařížské deklaraci: NEBUDEME PLATIT VAŠE KRIZE! – JE ČAS NA ZÁSADNÍ ZMĚNY! Pod deklarací z ledna t.r. jsou podepsáni zástupci více než 150 hnutí, odborů, protestujících skupin, studenstských organizací atd. " Přes zcela evidentní a předvídatelný kolaps současného hospodářského modelu je odpovědí světových vůdců snaha zachovat přesně ten systém, který krizi způsobil ..", praví se v Deklaraci, a dále pokračuje: " Vyzýváme všechna sociální hnutí v Evropě, aby se zapojila do procesu těchto změn… pro začátek vyzýváme k masové mobilizaci na ústřední demonstraci v Londýně v předvečer summitu G20 28. března. A vyjděte do ulic i ve vašich zemích, aby vás vaše vlády slyšely …!

Jak se píše v Prologu k Poslednímu rituálu: " Hráči zaujali svoje místa u stolku s ruletou, kde se hraje o hlavu planety Gaia a lidské civilizace. Antisvět ožívá v děsivé vizi Nového světového řádu " ….

Achaia

Prevzaté: www.osud.cz

OSUD – Zachovejte klid, občané! hlásají modří komunisté naší doby se žlutými hvězdami … (nejen) v den Bláznů: Západní civilizace se musí připravit na občanské války.. poletí do Vltavy i čeští politici?

Reklamy
This entry was posted in Prevzaté články. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s