Další svědci viděli tajemná světla v Chebu – Chebský deník

 

Záhadná světla, která se pohybovala nad Chebem v sobotu 14. února, viděla, jak jsme vás již informovali v pátek 20. února, řada lidí. Redakci Deníku se přihlásili další dva svědci. Ani oni si neumí vysvětlit jejich původ.

SNÍMEK, KTERÝ POŘÍDIL Stanislav Strmeň z Chebu. V pravé horní části jsou vidět čtyři světla v jedné linii (označená šipkou). Panelový dům stojí v Májové ulici. Vzadu je osvětlený hotel Hvězda. Snímek Stanislav Strmeň pořídil na Evropské ulici v Chebu.

„Večer 14.února jsem také viděla ta světla. Byli se mnou ještě dva kamarádi,“ uvedla Kateřina Hoyerová z Chebu.
Světla celá trojice zahlédla nad centrem Chebu večer okolo 19.45 hodin, když procházela okolo kruhového objezdu u chebského nádraží.
„Nějak jsme tomu nevěnovali pozornost, jen nás zarazil menší jas světel, který byl spíše světle oranžový. Světla letadel mají větší intenzitu a navíc blikají v určitém intervalu, tak jsme usoudili, že se jedná o nějakou družici, satelit nebo něco podobného,“ dodala svědkyně.

Světel si všimla také starší paní z Chebu. Se svým pozorováním se ale nikomu nesvěřila. „Bála jsem se posměchu,“ poznamenala. Do redakce se ozvala, až když si přečetla článek v Deníku.

S možným vysvětlením původu sobotních světel přišel Luboš Šafařík z Klubu psychotroniky a UFO.
„Podle směru větru v sobotu, který foukal na západ, to vypadá, že by mohlo jít o lampiony. Navíc v ten den a hodinu jsme dostali hlášení i z jiných částí republiky. Možná, že vietnamská komunita slavila nějaký svátek,“ dodal.

Zvláštní světelný jev byl v Chebu k vidění ještě v úterý 17. února. Stanislavu Strmeňovi z Chebu se je dokonce podařilo zachytit objektivem fotoaparátu.
Svědci sobotního přeletu světel shodně uvádějí, že nebylo slyšet žádný zvuk. Ten naopak zaznamenal v úterý Stanislav Strmeň.

Prevzaté: http://chebsky.denik.cz

Další svědci viděli tajemná světla v Chebu – Chebský deník

Reklamy
This entry was posted in UFO. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s