OSUD – Hollywood natočil film o chemtrails: Toxic skies (Jedovaté nebe)

 

Hollywood natočil film o chemtrails: Toxic skies (Jedovaté nebe)

Drzost amerických vojenských a vládních "majitelů nebe" už nezná mezí. Nechali udělat film o chemtrails. Ne dokument, ale katastrofický film. Dobrý způsob, jak dále tajit lidem pravdu o chemtrails, Po všech těch filmových amerických katastrofách postihujících americká města, jako zemětřesení, epidemie, tsunami, doba ledová a já nevím co ještě, už pak těžko někdo uvěří, že to, co viděl ve filmu, skutečně za vašimi okny funguje…
Zde je upoutávka na nový hollywoodský film Toxic Skies. Hlavní role: Anne Heche, James Tupper.

Děj filmu:
Po léta se vláda účastnila tajné operace zahrnující contrails – viditelné čáry kondenzované vodní páry, kterou zanechávají na obloze trysková letadla. Kdykoli jste se jich na to zeptali, řekli, že se to dělá ve jménu ochrany životního prostředí a že se jedná o opatření, které brání globálnímu oteplování tím, že odráží sluneční světlo zpět do atmosféry. Reálná pravda: tyto contrails jsou vlastně toxickou substancí, svévolně sprejovanou na nic netušící obyvatelstvo za účelem vyhlazení "starých a nemocných", jde o akce pojmenované mezi těmi, kteří skutečně chtějí vědět, co se děje, jako CHEMTRAILS (OSUD o nich píše již řadu let, původně tomu prakticky nikdo nevěřil.. nyní tomu již věří téměř všichni čtenáři.. je to sice pozdě, ale dobrá… pozn. jm). Když se nemocnice v Seattlu začnou plnit pacienty se smrtelnou nemocí, dr. Tess Martinová, specialistka z Globální zdravotnické organizace, začne hledat pravdu. Virus se již dlouho šíří jako požár a stává se úplnou epidemií. Mezi infikovanými je i Tessin 10letý syn. Protože na virus umírá 70% nakažených, jedinou šancí Tess a jejího syna je dostat se ze Seattlu a nalézt nějakou léčbu, ale president vyhlásí státní stav ohrožení a celý Seattle dá do karantény. Nikdo nesmí ven, nikdo nesmí dovnitř. Když president schváli zákon povolující užití vojenských sil, aby zachránily Seattle od šíření viru, zůstává na Tess samotné, aby se dostala ven z města a našla léčbu, a odhalila smrtelné vládní spiknutí.
Film již byl uveden v australské televizi.Toxic Skies Aired on Australian TV, March 3, 2009 – Schedule Listing:
http://www.dontchemtrailmebro.com/doc…

Letectvo USA již v roce 1996 plánovalo pandemii chřipky v roce 2009, na kterou zemře 30 milionů lidí.
http://www.infowars.com/us-air-force-…
Převzato z Manipulace s počasím, publikováno na: http://www.myslichvost.info/2009/03/filmove-chemtrails-na-scene.html

Pozn. jm: Vida, už začal strašit po mně i ten Hollywood, že? 🙂 Ale lidé se i nadále bojí.. otevřít oči, zůstávají i nadále slepí a hluší bez ohladu na to, kolik z nás je varuje. A což teprve vybojovat si svobodu, kterou však zatím nikdy nepoznali a proto neví, jak vypadá, jak chutná a co je nutno za ní zaplatit. Jinak velká epidemie je na lidstvo skutečně naplánována… a  metodicky, hygienicky i jinak už i u nás v ČR rozpracována. Vojáci budou pálit za branami města mrtvé… ale psst, přísně tajné. Samozřejmě. Jenže v Česku se všechno vykecá… a odkud nám tu ptačí chřipku pošlou, co myslíte? Zase z laboratoře na séra, jako teď nedávno, kdy se na to vcelku náhodně přišlo?

Neškodné očkování

Naturalnews.com: Vakcíny proti chřipce v ČR jsou kontaminovány viry ptačí chřipky

Březen 6, 2009 · V mnoha thrillerech už scénáristé rozehráli situaci, v níž zločinci úmyslně způsobí celosvětovou pandemii, aby snížili počet obyvatel planety. Dnes jsme se ocitli v situaci, kdy už to není fikce. Jak uvádí server Naturalnews.com, americká farmaceutická společnost Baxter International totiž do vakcín proti chřipce, které putovaly do 18 zemí světa, údajně přimíchala živé viry ptačí chřipky. Tuto „chybu“ odhalila Národní mikrobiologická laboratoř v Kanadě. O události byla informována Světová zdravotnická organizace a mezi odborníky zavládla panika. Podle německého serveru LifeGen.de firma „Baxter v Rakousku náhodně kontaminovala virem ptačí chřipky vzorky používané v laboratořích tří sousedních zemí, Rakouska, Německa, Slovinska a České republiky – to jsou země, jejichž laboratoře byly nebezpečným virem zasaženy. Nikoli komandy bioteroristů, ale firmou Baxter. Jinými slovy, jeden z největších hráčů na mezinárodním farmaceutickém trhu podle všeho ztratil kontrolu na virem, který je mnohými virology považován za jeden z komponentů budoucí pandemie.“ Lze se na to dívat i z jiného úhlu – Baxter International dnes funguje přesně tak, jak si představujeme, že by fungovali biologičtí teroristé – rozesílá do světa smrtící látky. Pokud odešlete obálku s bílým práškem senátorovi, budete zatčeni coby teroristé. Jak je tedy možné, že firmě Baxter stačilo zvolat „Páááni!“ a nic se jí nestalo. Přímo se tedy nabízí otázka, jestli přimíchání živých virů ptačí chřipky (jak H5N1, tak i lidskou formu H3N2) do vakcín proti chřipce opravdu bylo náhodné, a server Naturalnews.com dává šokující odpověď: Náhoda to být nemohla! Firma Baxter se totiž oficiálně řídí čímsi, co se nazývá BSL3, systémem pravidel pro práci v laboratořích, které znemožňují vzájemnou kontaminaci látek. Nabízí se dvě možnosti: buď se Baxter pravidly řídí jen na papíře, a pokud tomu tak je, tak proč jeho vakcínami očkujeme své děti? A nebo má smíchání vakcín na svědomí nějaký zlovolný zaměstnanec či manažer. Nebo že by tu byla ještě třetí možnost?

Zdroj: http://www.czechfp.cz/site/?p=6085

This entry was posted in Chemtrails. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s