Emanuel Rahm byl agenty tajné služby vykázán z “Oválné pracovny” Bílého Domu (2)

 

Ve Spojených Státech Amerických se píše o tom, že prezident Barack Obama podepsal výkonné nařízení, které povoluje plnou realizaci tzv. „Wanta – Reagan – Mitterrand protokolů“. Je jasné, že toto výkonné nařízení významně upevní moc „Pařížského Klubu“ a exekutivu velvyslance Leo Wanta. Americký prezident také nařídil ministrovi financí Timothy Geithnerovi aby začal předběžně plánovat znárodnění amerických bank „Bank of America“ a „Citibank“ a další finanční instituce, které byly nějakým způsobem provázané s rodinou bývalých prezidentu Bushe a Clintona. Zločinné fungování těchto rodin ve své podstatě složily americkou ekonomiku a bez velkého přehánění nyní ohrožují finanční stabilitu celého světa. Mnohé nasvědčuje také tomu, že oficiální úřady zapojené do znárodňování budou vyšetřovat americké bankovní instituce s tím, že všechny tzv. „jedovaté“ bankovní deriváty skončí u „Konkurzního Soudu“ (Bankruptcy Court) a zločinci jako Bernard Madoff a sir R. Allen Stanford budou moci být pohnáni před soud. Bývalý předseda „Federální Reservy“ Alan Greenspan (který den zpívá jako kanárek), bývalý prezident George W. Bushfraud i jeho otec včetně Billa Clintona používaly „Federální Reservu“ jako malé kouzelné prasátko pro své nezákonné „finanční prádelny“.

         Nyní již lze prozradit, že mezinárodní finančník a bývalý spolupracovník východoněmecké „Stasi“ George Soros byl zaznamenán na nahrávkách jeho dialogu s guvernérem New Yorku Davidem Petersonem, vrcholným stratégem v oblasti komunikace a také na nahrávkách s Judy A. Smith kde opakovaně naléhal, aby Carolline Kennedy byla sledována. Existuje důvodná obava, že by tuto ženu mohl potkat stejný osud jako jejího otce, prezidenta Kennedy a jejího bratra Johna F. Kennedyho Jr.


Judy Smith a Minica Lewinsky – Wahington Post

         Je třeba poznamenat, že Judy A. Smith byla svého času zvláštním pomocníkem a tiskovým mluvčím bývalého prezidenta George Herberta Walker Bushe a také poskytovala velmi citlivé údaje agentovi izraelského Mossadu Monice Lewinsky. Viz. výše uvedené fotografie.

        Zároveň bylo zjištěno, že Judy A. Smith byla prakticky v každodenním telefonickém kontaktu s bývalou senátorkou Hillary Rodenhurst Clintonovou. Během mnohých telefonických rozhovorů byly zaznamenány hrozby vedené na adresu právě Caroline Kennedyové. Pro úplnost je třeba dodat, že Judy A. Smith v současné době již není v kontaktu s guvernérem New Yorku.

        Ale ještě ke George Sorosovi. Je třeba prozradit, že právě tento Soros, který není skutečným demokratem i když se tak tváří používal své loutky a „dělníky“ k infiltraci mezi různá hnutí, která se snažila donutit tehdejší politickou moc odhalit veřejnosti pravdu ohledně případu „9/11“. Také byl zapojen do falešných transakcí a to den před tím, než došlo v září 2008 k zhroucení „Lehman Brothers“.

         Soros použil falešné deriváty Deutsche Bank k nashromáždění obrovského množství financí v prostředí světového finančního systému obchodování „Forex“ a tím zcela vědomě přispěl k zhroucení Lehman Brothers“. Soros má přímé kontakty na prodlouženou ruku Mosaadu – „Sara Lee Corporation“ v Chicagu, která je také spojená s výhrůžkami směrem ke Caroline Kennedyové a byl také hlavní finanční podporovatel senátora Billa Bradleye z New Jersey.


Carolline Kennedy


Její bratr – zavražděný John F. Kennedy Jr.

       Carolinne Kenedyová byla v přímém spojení s investigativním hledačem pravdy ohledně „9/11“ Beverly Eckertovou, (již nzavražděná), která mimo jiné odhalila propojení mezi „Bernard Madoff’s Ponzi Scheme“ a Mossadem a jejich přímého zapletení do „černých útoků“ na Spojené Státy v rámci „9/11“.

       Veřejnost budou zřejmě zajímat i další podivné skutečnosti. Současný guvernér New Yorku Paterson a generální prokurátor New Yorku Andrew Cuomo odmítají řádně vyšetřit všechny ty hrozby vedené proti Carolline Kennedyové.


Beverly Eckert


Andrew Cuomo a guvernér David Paterson – foto Rick Kopstein

       Součástí tohoto nehorázného komplotu je i americký právník Patrick Fitzgerald, který je prakticky každý týden v kontaktu s rodinou bývalého prezidenta Bushe. Je skutečně nejvyšší čas, aby tento člověk přestal jít po obětních beráncích jakými jsou bývalý guvernér Rod Blagojevich a současný americký senátor Roland Burris a soustředil se na skutečného viníka současného personálního ředitele Emanuela Rahma.       

        Existují vážné indicie, které naznačují, že za hrozbami proti Carolline Kennedyové a to zcela na začátku dlouhé šňůry zainteresovaných stran stojí izraelský premiér Benjamin Netanjahu, jehož silová skupina bude mít prsty v tragedii z 11. září 2009 a bombových útocích v Londýně ze sedmého července.

        V tomto ohledu je třeba také poukázat na nedávného hosta televizní panelové diskuze na stanici „MSNBC“ Chrissy Pooh Matthewse, který si je vědom všech těchto hrozeb proti Carolline Kennedyové a rolí, které v této hře vedou Joe Klein a Tina Brown. Jenže z nějakého důvodu tento muž prostě mlčí. Místo toho upřednostňuje zcela neformální komunikace s Hillary Clintonovou.


Chrissy Pooh Matthews

      Možná, že nám v orientaci trochu pomůže fakt, že Chris Matthews aka „Tweety Bird“ se halasně chlubil s tím, jak v rámci prezidentských voleb v roce 2000 hlasoval pro válečného zločince a národního defraudanta George W. Bushe.

      Veřejnost by měla vědět, že mediální magnát Rupert Murdoch Greenberg je spojen s miliardami dolarů falešných derivátů „Bernard Madoff Ponzi Scheme Citibank“ v této linii se také nachází sir. R. Allen Stanford.


Sir R. Allen Stanford


Tony Blair

        Lze konstatovat, že existuje následující linie aktérů rozsáhlého zločinného spiknutí:

–          aktivista britských zpravodajských služeb sir R. Allen Stanford

–          bývalý britský premiér Tony Blair

–          bývalý guvernér Floridy Jeb Bush

–          bývalá sekretářka Státu Florida Katherine Harrisová

–          bývalý republikánský senátor za stát Tennessee William Frist

–          finančník Larrry A. Mizel

–          lobista a aktivní machinací spojených s prezidentskými volbami v roce 2000

       Na tomto místě  je třeba zmínit další zvláštní aktivity, do kterých je zapojena NASA a jisté skupin britských zpravodajských služeb, které operují s některými satelity NASA a britskými satelity Galileo a Westar. Existuje vážné podezření, že právě tyto satelity byly zneužity k mnoha různým elektronickým krádežím ve Virginii, Floridě, Tennessee, Missouri a New Hampshire. Na toto téma se může čtenář více dozvědět na následujícím internetovém linku: http://tomflocco.com/fs/ElectionSatelliteActivity.htm

       Shora uvedené strany také využívaly „Stanford’s Ponzi Scheme“ a tak společně s Bernardem Madoffem se snažili navýšit nezákonné finanční náhrady v rámci různých medicínských programů a neplacených medicínských služeb pro chudé občany ve společnostech „Aetna Healthcare“ a „Tenet Healthcare“.


Bernard Madoff – foto Timothy Clary AFP

        Hádejte kdo tyto společnosti vlastní? Nikdo jiný než Jonathan Bush a Jeb Bush. V podobném duchu funguje i bývalý vysoký úředník ministerstva spravedlnosti Larry Mizel a spolupracovník zločinného syndikátu „Bush – Clinton“ Raul Rodriguez.

        Larry Mizel, používal „Ponziho schéma“ velmi zajímavým způsobem. Zahrnovalo totiž falešné adresy tisíců jedinců, kde ve skutečnosti neexistovaly žádné domy ani byty. Na tyto adresy se od ministerstva financí snažil daňové úlevy 6.500 dolarů na hlavu za používání ekologické energie (solární nebo větrné). Tímto způsobem Mizel zneužívá stávající krizi týkající se globálního oteplování k tomu, aby okrádal americké daňové poplatníky.

        Tato zpráva je jednou z mnoha. Na začátku je třeba vědět a poté přijdou změny….

-konec-


(c)2009 Tom Heneghan

(c)2009 Translation: Alhambra

MATRIX-2001.CZ » webové stránky Jaroslava Chvátala

This entry was posted in Správy a politika. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s