RTL odvysílala pořad o chemtrails: Německo je práškováno, do umělé temnoty se noří již řadu měsíců i Praha

 

O německém pořadu v televizi RTL jsme vás zpravovali již jednou zde. Video bylo však na YouTube "vymazáno z důvodu porušení smluvních podmínek". Objevil jsem nový záznam, takže kdo ho neviděl, uvidí ho, než ho opět smažou, na těchto stránkách. Záznam videa můžete najít zde.

V Německu skutečně přestávají být chemtrails tabu, v hlavních zprávách se v Počasí o nich zmínil moderátor, viz video níže. "A tyhle mraky nemají s počasím nic společného," říká.

Chemtrails se staly již i námětem hollywoodského filmu, psali jsme o tom zde. V České republice a na Slovensku navzdory tomu stále ještě existuje mnoho těch, kteří přes prvotřídní zdrojování a zprávy zevnitř NEVĚŘÍ, že by prostě něco takového bylo možné a probíhalo to nad našimi hlavami. Majoritní společnost pak o tom nemá ani tuchu. Lidé však budou muset otevřít své zakrnělé mozky ještě mnoha převratnějším věcem, než jsou chemtrailsy. A budou stále více zjišťovat, že je jejich vlády podvádějí daleko více, než si předtím dokázali představit i při té nejostřejší debatě v té nejhorší cenové skupině zaplivané hospody.

Jak nám však již řadu týdnů potvrzují naše zdroje v řízení letového provozu a mezi aktivními piloty, území velké prahy je skutečně práškováno v případě slunečného počasí až přibližně 20 velkými letadly, jež na radarech nemají žádné imatrikulační označení linky (jedná se tedy buď o vojenské, nebo vládní lety) a pohybují se skrytě v mracích ve výšce přibližně 4.000 metrů. Praha se noří již prakticky 100 dní do temnoty, slunce nesvítí v hlavním městě české republiky nikdy více než půl dne. Ano, pražanům zákazali slunce. Meteorologové hledají všechny možné, spíše však nemožné důvody, čím by to mohlo být. Samozřejmě, skutečný důvod znají jen zasvěcení a také část čtenářů OSUDu (ta zbývající část stále odmítá této genocidě na lidstvu uvěřit).

Co je na praze tak cenného, že musí být její území ničeno a její obyvatelstvo takhle decimováno?

Jak se bránit chemtrailsovým náletům a zejména pak ničivému dopadu na imunitní systém a psychiku lidí, můžete se dočíst na OSUDu zde.

jeden krásný únorový den nad sídlištěm Barandov (zdroj)

Prevzaté: OSUD

This entry was posted in Chemtrails. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s