Chemtrails, vlna, letadla

 

Vida, tak jsme sice o víkendu měli trošku sluníčka, ale hned nás posypali, takže máme… hovno. A sliz na plících a v očích k tomu. Jak hezky píše naše čtenářka:

běhá mi mráz po zádech, v neděli jsem letěla přes Atlantik do Evropy – z míst, kde obloha byla modrá a bez mřížek a mraky načechrané jako před lety u nás. Nad Evropou hustá deka šedých mraků a nad úrovní mraků v pravidelných rozestupech jedno práškovací letadlo vedle druhého…a sypali a sypali…už v letadle jsme začali najednou kolektivně prskat. Dnes krev z nosu, dýchací problémy, mega únava – usnula jsem během dne dvakrát nad prací, žaludek na vodě, tentokrát to bylo hodně intenzivní…jsme na tom jak Jožin z bažin,přátelé..

Jen připomínám, že krvácení z nosu i problémy s dýcháním přináší i zvýšená radioaktivita, která bude padat z nebe čím dál více. Připravme se na to.

A ještě jeden zajímavý a zřejmě velmi reálný příspěvek čtenáře:

…tady jde přece o světelné efekty způsobené "válečnými" satelity, které po postřiku chemtrails (viz. článek o chemtrails) pomocí "holografie" vytvářejí tyto světelné efekty :-D….s cílem vyvolat senzaci a možná následně paniku…a důvod zavedení stanného práva ;-)….už chápete, proč Paroubek mluvil o marťanech?!…to přijde… ještě pohodit někde pár mimozemšťanů (pardon chtěl jsem říct mutantů z voj. laboratoří )….ale musí to chlapci ještě promakat…zatím to vypadá jako nepovedený pokus o vtip….anebo víte co uděláme rovnou holografický přenos panenky Marie….

A včera už nám bourala letadla tři za den.. zatím asi pro ně dobrý… ale bude se to zhoršovat. Chcete-li si někam zaletět, udělejte to hned.. za 2 nebo 3 roky už možná nepůjde lítat vůbec. 🙂

Nehoda dopravního nehoda v USA – 44 mrtvých

Nákladní letadlo v Japonsku po přistání explodovalo

Ukrajinské letadlo po přistání v Istanbulu z neznámé příčiny vyjelo z dráhy (k podobnému incidentu došlo před časem na letišti v Brně)

Možná mi už brzy budou volat z ČSA, co myslíte? 🙂 /Podnikl jsem další pokus vysvětlit ČSA a jejich senior inspektorce krizových situací, co se bude dít na nebi a s letadly … /

V Austrálii mezi tím o víkendu uvízlo na pevnině mnoho delfínů a velryb, nejdokonalejších obyvatel planety Země

Z mého článku Hoří, má panenko… kamión s plasty ještě neoschl inkoust.. a už nám blafla s plasty celá továrna. Hmm.

Geomagnetické pole Země porušeno a bude se to zhoršovat. Je ještě lidstvu pomoci? Jen silní zůstanou… a neshoří.

Prevzaté: www.osud.cz

This entry was posted in Chemtrails. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s