Pátý element a pátý pokus: Česká vládní BESTIE padla!

 

Již to není vláda lidí prostřednictvím lidí pro lidi. Je to vláda korporací prostřednictvím korporací pro korporace. Rutherford B. Hayes

Vida, tak je to tady. Dějí se věci… temné síly se mohutně snaží udělat z Prahy a České republiky doupě zla a centrum černých mágů (Karle, Rudolfe, vzbuďte se!), ale nebeští jezdci se zdvihají na odpor a nechtějí dát Nový Jeruzalém 🙂 lacino. Je to přesně jak říkákolega Achaia, čím větší temno, tím silnější jeden, dva lidé ze světla, které tato temnota posiluje a vyživuje. Věčná rovnováha jinu a jangu. Cosi podobného se naplno ukázalo v České televizi. Klaním se před reportérem ČT (neuvěřitelné doupě temnoty, hlouposti a korupce) Daliborem Bártkem, tím poctivým a neohroženým jedincem, který Dalíka a další masmediální manipulaci Topolánků nabonzoval a celý pád vlády odstartoval…

Nelze přeci provozovat vládu na základě toho, že zaplatím dvěma či třema přeběhlíkům 5 milionů. Je to tak těžké přijmout zákon že v momentě, kdy poslanec odejde z stranického poslaneckého klubu, automaticky přichází o mandát?

Mám všechny podklady i data, že česká vláda nepracovala ve prospěch českých občanů, byla to vlastně vláda zahraničních mocností (hádejte kterých, ha?). Její současný pád zřejmě souvisí s odchodem Bushovy administrativy a změnou globální rovnováhy ve světě.

Ne, ČSSD není o mnoho lepší, Jiřího Paroubka by se měla ČSSD dávno zbavit, ale v tomto případě je potřeba uvažovat a rozhodovat se den ze dne a volit to menší zlo. Tím Paroubkovi boys rozhodně jsou. A má tam ve svém nejvyšším vedení minimálně podle mého názoru dva poctivé lidi. Těmi jsou Sobotka a Zaorálek. Škoda, že tam nepustí žádné ženy.

Radar tedy zřejmě definitivně padá, teď je bezpodmínečně potřeba zastavit Lisabon, doufám, že padlá koalice se uvolní a bude hlasovat svobodně a nezávisle. Je třeba rovněž zastavit zavedení eura.

Ale hra a boj o Prahu samozřejmě ještě neskončila, jak nasvědčuje mohutná intervence Warnerů při koupi akcí CME a tím také televize Novy (viz náš načasovaný článek: Jaká konspirace? Šest židovských korporací vlastní 96% světových médií! )

Nemůžeme čekat velká vítězství, radujme se z malých posunů.

Mnoho lidí se nyní bude rozčilovat z prudkého propadu koruny a dalších potíží… které přijdou velmi rychle. Bohužel, není to však příčina, ale následek, to bychom si měli především uvědomit. Následek našich špatných volebních rozhodnutí v minulosti. Následek toho, že čeští občané dlouhodobě důvěřují politickým mafiánským špičkám, důsledek toho, že čeští občané dlouhodobě důvěřují na ně napojeným mafiánským masmédiím.

Strana zelených, která se dostala k moci mediálním podvodem, zřejmě definitivně letí přes palubu. Vlastní vinou. Demaklův meč visí i nad křesťanskými demokraty, stranou, které zcela došly idee (kupodivu!, kdo už jiný by je měl mít?).

Když už jsme u toho, vysoce doporučuji našim slovenským přátelům volit Gašparoviče, Radičová je JEJICH, patří k prosazovatelům zájmů těch, jejichž jména nesmíme vyslovovat, je to takový slovenský Švejnar.

A když jsme u globální politiky, představitelé režimu nyní už otevřeně (5-10 let po OSUDu) říkají: PŘIJDOU VÁLKY, PŘIPRAVTE SE! Jenže ano, i války budou pouze následek lidské lhostejnosti, nikoliv příčina. Pokud přijdou, bude to jako krvavý následek našich špatných voleb v minulosti, bude to důsledek nevědomosti a slepoty, bude to následek toho, že jsme vládu nad sebou odevzdali do rukou mafie.. v českých reáliích nejdříve komunistické, později občanské demokratické. Kdo chce kam, pomozme mu tam. A lidé to požadují "velmi natvrdo". Dobrá..

Podívejme se na některé hlavní aktéry České vládní bestie:

Mirek Topolánek.. má jeden velký problém. Má velké ego a v jeho duši doutná neustálý boj a snaha se pomstít.. mimo jiné za své rodiče. Msta není dobrý politický program… řekněte sami?

Alexandr Vondra… naše zdroje ho již od dob kralování Václava Havla I. uvádějí jako rezidenta či agenta jedné nebo hned dvou zahraničních tajných služeb.. mnoho důležitých věcí se mocnosti snažily a snaží protlačit přímým kanálem právě přes něj…

Karlovi von Schwarzenbergovi zbylo z té aristokracie už jenom to jméno… loutka, která byla dosazena k naprostému úžasu mnoha členů Strany zelených právě přes tuto stranu, jež se dostala na koně mediálním podvodem…. je zavázán globální elitě.. zatím úplně netuším proč. Velmi zmatený a mám dojem že psychicky narušený. Absolvoval podivnou operaci srdce, kdo ví, co všechno mu implantovali…

Vlasta Parkanová.. mafii v minulosti nikdy nezklamala, je to takový "poctivý (ha?) dělník pole"… absolutně nerozumí armádě a už vůbec ne aktuální mezinárodně politické situaci… její chování je poplatno těm, kteří ji dostali nahoru. Mnoho politiků se jí za zády směje. Měla velké zdravotní problémy, které se "zázračně" upravily.. Proslula padárkom říšskému vůdci Georgi Bushovi, nazpívala mu pjéseňku Dobrý den, radare z hvězd a pruhů.

Ivan Langer … chytrý a nevyzpytatelný politik narcisního typu .. mnoho dalších politiků se ho bojí… i on už stačil nashromáždit svá akta na druhé… jakmile bude přiskřípnutý ke zdi, začne kopat… má velmi blízko k ekonomické mafii ze všech členů vlády.. proslul výrokem, který zaznamenal náhodně nevypnutý mikrofon při volbě hlavy státu, že pokud nebude zvolen Klaus, půjde spousta lidí bručet…

Martin Bursík.. rozhodl se sehrát úlohu bílého koně… jeho role však pomalu končí… je zřejmě členem několika tajných uskupení typu svobodní zednáři. Matří mezi tzv. "pragmatické ekology", jeho politika má však s ekologií a snahou o lepší svět stále méně společného. Nebojí se sestřelit kolegy, kteří ho dostali nahoru. Proslul mailem, který omylem odklikl poslankyni Zubové, místo své přítelkyni Jacques.. mluví tam o ní jako o krávě, která ho vydírá.

Cyril Svoboda .. patří k předním hráčům bandy… výrazně podporuje zájmy těch, jejichž jméno nesmíme vyslovovat.. tento křesťanský demokrat (až tak?) proslul mimo jiné tím, že se soudí o dům, který jeho vzdálená příbuzná nakonec odkázala charitě… místo jemu, jak mu původně slíbila. Je většinou poslán tam, kde to hoří.. dělá s nonšalancí špinavou práci, umí se z toho vymluvit. Zřejmě bude kandidovat na nového předsedu KDU-ČSL, čímž si zřejmě tato strana zvolí svůj zánik.

Miroslav Kalousek.. zejména v minulosti během účinkování na ministerstvu obrany měl velmi blízko k finančním podvodům a ekonomické mafii… je velmi inteligentní, pozorný a vtipný… pro řadu politiku je stěžejní mít tohoto muže na své straně, bylo tomu tak i pro šéfa vlády Topolánka, byl jeho nejbližší spiklenec

Jiří Čunek.. série zvláštních náhod způsobila, že se tenhle alien nakonec dostal do vlády… byl pro řadu lidí nebezpečný, ale neměl krytí ekonomické mafie, jako ostatní .. proto musel nakonec z vlády odejít výměnou za to, že nebude trestně stíhán … mezitím se ale díky jeho kauze stačila zdiskreditovat půlka Nejvyššího státního zastupitelství..

Michal Kocáb.. další člen tajných okultních organizací… proslul vytunelováním fondu Trend, brání se dodnes, že "o tom nevěděl" … nechali ho žít, ale za to od něj něco potřebovali.. proto nyní nastoupil do vlády, ale už tam naštěstí příliš nestačil vykonat… do vlády se znovu dostal přes bílo-zeleného koně, Stranu zelených. Je v úzkém "pokrevním spojení" s Václavem Havlem.

(fotky jsou ze stránek Úřadu vlády ČR)

ČSSD má k ekonomické mafii také velmi blízko, Krakatice nebo Standa Grossů by mohli vyprávět…

A bacha, iDěs varuje, že z nás bude další Maďarsko! A svět se (poměrně právem, neboť zřejmě už jako jediný je schopen zastavit lisabonskou genocidu) začal obávat Klause.

zatím stále relativně nedstranické jsou v ČR pouze Hospodářské noviny, jejich zpráva je zde

zpráva iDNES o pádu vlády

Prevzaté: www.osud.cz

Reklamy
This entry was posted in Správy a politika. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s