OSUD – Rudé nebe nad Českem tak, jak bylo prorokováno… podle vědců za něj může sopka na Aljašce. Jste zasaženi chemtrailsy?

 

Tak vida. Vždy, když nebe zřejmě vlivem prudkého fotonového záření  a okamžitého posypu chemtrailsy zreaguje a zbaví do ruda, musí přijít mainstream a věda s tzv. oficiálním vysvětlením.

Znovu s ním přišli: Červenou oblohu nad Českem způsobuje výbuch sopky na Aljašce. Minule za ni mohl saharský písek, pokud si dobře pamatuji. Nechce se mi to hledat.

Podle starého indiánského proroctví, pokud se začne objevovat rudé nebe, je konec lidí již blízko.

Rudé nebe (19.9.2001)

Díval se do krajiny směrem k zapadajícímu slunci, když tu se obloha zčistajasna jakoby změnila v kapalinu, která vzápětí zrudla jako krev. Kam až dohlédl vypadala jako pevná rudá hmota. Žádné střídání stínů, žádný vzorek či světlo – nic. Celá scéna zdánlivě stále ještě narůstala, jakoby čekala na jakýsi neviditelný příkaz. Čas, místo a osud, vše se pod touto krvavou oblohou zdálo být zanedbatelné. Zíral na ni dlouho s bázní a hrůzou, ta rudá obloha se nepodobala ničemu, co kdy při západu nebo východu slunce spatřil. Ta barva byla dílem člověka, ne přírody, a šířila odporný zápach. Zdálo se, jakoby spalovala Zemi kdekoli se jí dotkla. Když západ slunce přešel v noc, svítily jasně červené hvězdy. Ta barva nikdy neopouštěla oblohu a odevšad bylo slyšet výkřiky hrůzy a bolesti.

Červené a oranžové zabarvení atmosféry mohou způsobovat směsy baria a hliníku, což jsou základní příměsy chemtrailsů, nicméně může být také důkazem pronikání obrovské radiace k nám dolů na zem.

Ale o tom, že o víkendu znovu lítali se smrtícím koktejlem, není pochyb, referujete nám o tom z celéh území ČR i Slovenska. Jak se zdá, tentokrát jejich genetický koktejl mířil na rasu hnědookých a přilehlých skupin. Mají problémy s bolestí v krku, pálením a bolestí očí, kašlem, ztrátou hlasu…..

Ale třeba se hnědoocí jen nadýchali toho popílku z Aljašky. 🙂 Již před časem jsme psali o tom, že v první linii jejich genocidy jsou modroocí, tedy ti, kteří mají nejčistší genetickou linii a DNA.

Pomatený ekolog Bursík mezitím rozdává miliardy za zateplení budov, ale měl by je spíš ochlazovat. 🙂

A co vy, jste zasaženi, postříkaní, nemocní?  Napište nám do redakce, maily zveřejníme.

Jak připomíná náš čtenář, před osmi měsíci to byla také sopka na Aljašce. :))

Více v našem starším článku.

Prevzaté: www.osud.cz

Reklamy
This entry was posted in Chemtrails. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s