Google trendy: Chemtrails jedou nejvíc v Aténách a v Praze, nejvíce na světě se o ně zajímají Řekové, Češi a Švýcaři, mají také první videoklip

 

Google nedávno spustil službu Trendy, podle které můžete předvídat například různé typy epidemií podle toho, jak roste v reálném čase nárůst vyhledávání určitých hesel, třeba chřipka, ve vyhledávači Google v jednotlivých zemích, krajích, okresech….

Rychlým proklepnutím jsem zjistil, že CHEMTRAILS je nejvíce vyhledáváno… v Řecku a hned na druhém místě z celého světa v České republice! Považuji to za obrovský úspěch našeho magazínu, neboť se chemtrailsům jak z mainstreamu (tam to asi nečeká ani největší blázen), tak z větších nezávislých médií často a systematicky věnuje prakticky jenom OSUD.cz!

Najdete to zde.

Tak vida, chemtrails mají první hudební videoklip skupiny You stick it in me (Strkáte to do mne), písnička se jmenuj Life crash (Životní kolize), podívat se můžete zde:

Podle zpráv níže administrativa Baracka Obamy navrhuje již zcela oficiálně strategii o chemtrailsovém boji proti globálnímu oteplování. Vše je tedy nyní oficiální… jaká konspirace? Jen vám zapomněli dodat, že to již 10 let dělají. Takže to znamená jediné: zvýší kalibr, bude hůř. Neskonale hloupé a naivní lidstvo však zřejmě neuvěří ani teď… a dál bude spekulovat, proč tak prudce roste počet nejrůznějších nemocí a úmrtí.


Dobrý večer pane Mašku,
Objevila jsem dnes novou zajímavou www – infokrieg.tv a posílám  Vám dva články – uvnitř s odkazem na zdroj v angličtině. (zdroje v angličtině zde)
V prvním článku je řeč je o programu, vyhlášeném Obamovou administrativou ve čtvrtek 9.4.2009, nazvaném geoingeneering, který představuje především rozptylování různých částic v horní vrstvě atmosféry včetně kysličníku siřičitého za účelem údajného odrazu slunečního záření a také o záměru vytvořit umělý vulkán (jeho zastáncem je John Holdren ) a jiné věci.
Ve druhém starším článku jsou mimo jiné uvedené látky zjištěné v chemtrails
– viz níže, kterými je známé barium, dále olovo a stopy dalších látek jako je arsen, chrom, kadmium, selen a stříbro.
<http://www.jonesreport.com/article/01_08/080108_chemtrails.html&gt; Reporter von KSLA fanden heraus, dass eine von einem Chemtrail in großer Höhe stammende Substanz  hohe Mengen an Barium (6.8 ppm) und Blei (8.2 ppm) enthielt sowie Spuren von anderen Stoffen wie Arsen, Chrom, Cadmium, Selen und Silber.
V článku je také výčet nebezpečných projevů zdravotních obtíží u člověka, které jsou dávány do souvislosti s umělou chemizací atmosféry:
*    Neurologische Auswirkungen und Verhaltensänderungen  – neurologické
účinky a změny chování
*    Störung der Blutzirkulation – poruchy cirkulace krve
*    Herzschäden – poškození srdce
*    Augenschäden – poškození očí
*    Unfruchtbarkeit – neplodnost
*    Schäden des Immunsystems – poruchy imunitního systému
*    Magen- und Darmstörungen – žaludeční a střevní obtíže
*    Schäden an Leber und Nieren – poškození jater a ledvin
*    Störungen des Hormonmetabolismus – poruchy hormonálního metabolismu.
Zajímavé bylo, že ve čtvrtek před příjezdem Obamy se obloha nevídaně vyčistila a zůstala absolutně bez mráčku do soboty, od neděle do úterý byla opět bez jediného mráčku, v posledních dnech pozoruji znovu oblohu bez mraků, zato však s načervenalým nádechem, který je patrný zejména dnes při západu Slunce.
Hezký večer  Vám přeje
Lydie

Češi se snaží dělat osvětu mezi svými spoluobčany i prostřednictvím videí, ale není to jednoduché, jak píše jeden uživatel služby Stream.cz ZDE:

všechny CHEMTRAILS videa tady na streamu sem UPLOADOVAL já … jeden ucet uz mi tu blokli, a mam ted tenhle novej .. měj se kámo a dík !
jen by si sem mohl napsat že jsou to TOXICKY JEDY co nam praskujou na hlavu

http://www.stream.cz/object/213132-chemtrails

Bolí vás hlava? Dusíte se? Pálí vás plíce? Bolí vás v krku? Pálí vás oči? Máte rýmu z jedné nosní dírky? Jste unavení? Máte různé druhy vyrážek na kůži, herpes, nebo pásový opar? Vyřiďte si to s těmi, kteří nařídili vypouštět již několik let z letadel smrtelnou chemii na vaší hlavu. Zřídili kvůli tomu dokonce celé jedno dopravní odvětví: "low-cost aerolinie". Ale psst, přísně tajné! Pokud je nachytáte na švestkách, budou vám tvrdit, že to dělají pro vaše dobro. Spoléhají na vaši víru, že něco tak šíleného přece není možné. Bohužel, je to ještě mnohem šílenější… jak praví klasik: V momentě, kdy se lidstvo dozví pravdu, v tu ránu z toho zešílí.

Prevzaté: www.osud.cz

Reklamy
This entry was posted in Chemtrails. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s