Vše, co vás zajímá o finanční krizi a hroutící se ekonomice.. přednáška německého specialisty Andrease Clause (video, německy, české titulky)

 

Autor přednášky je už dvacet let činný ve finančním sektoru a velmi zábavně a srozumitelně vysvětluje pozadí finanční a hospodářské krize. Ukazuje, proč ke krizi muselo dojít, jaký budoucí vývoj se na nás chystá a jaké existují možnosti ubránit se tomu, aby z úmyslně nastoleného chaosu vyvstal Nový světový řád, vedoucí k zotročení lidstva a přesunu veškerých státoprávních záležitostí do rukou několika málo mocných jedinců. Nejedná se přesto o teorie spiknutí – fakta hovoří sama za sebe. Ačkoliv se přednáška týká závažných témat, Andreas Claus je dokáže podat tak živě, že se zároveň pobavíte jako v nejlepším kabaretu.

Ano, v České televizi máme také specialisty… ovšem demagogy, nebo ty, jejichž jména nesmíme vyslovovat, takže si asi dokážete představit, co se od nich dozvíme. Správně, úplný ho.. . Tak zkuste věnovat pár desítek minut svého času internetu, ještě dokud nám ho nevypnuli.

zdroj: http://www.paprsky1.de

 

 

http://video.google.com/googleplayer.swf?docid=3719610459164146264&hl=cs&fs=true

Reklamy
This entry was posted in Ekonomika. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s