OSUD – Proč povodně opakovaně právě na novojičínsku? A souvisí další ničivé povodně na severní Moravě nějak s barevnými mraky na obloze? V každém případě znovu souvisí se severní deklinací Měsíce a nóvem, jejichž souběh je spouštěčem!

 

Proč povodně opakovaně právě na novojičínsku? A souvisí další ničivé povodně na severní Moravě nějak s barevnými mraky na obloze? V každém případě znovu souvisí se severní deklinací Měsíce a nóvem, jejichž souběh je spouštěčem!

Když jste mi o víkendu začali posílat sms a fotografie barevných mraků, nemohl jsem si nevzpomenout na situaci v Číně (Novinář zachytil před zemětřesením v Číně zvláštní barevné mraky), kde se před ničivým zemětřesením začaly objevovat právě takové. Zůstává nadále záhadou, co se v takových chvílích s atmosférou děje, zda je to přírodního, nebo umělého (vojensky vyrobeného) charakteru.

Překapila mne zejména rychlost letošních povodní, kdy vystoupání hladin řek a říček trvalo řádově desítky minut.

Jeden z mailů, pátek, 19.6.::

Dobrý den pane Mašek,
včera jsme viděli zvláštní věc na obloze, foto přikládám, jev je uprostřed fotografie trochu níže, jde o to že tyto zvláštní mraky začali měnit barvu, na fotce je patrná zelená, pak přecházeli v červeno a žlutou, šlo jakoby o dlouhý pás na nebi a to dosti vysoko, ne nad obzorem. Něco takového jsem ještě neviděl a nikdy o tom neslyšel, snad to spatřil ještě někdo jiný. Jev se jště zesílil pozorován přes sluneční brýle. Musím podotknout že ráno cca v 5:00 bylo nebe silně zaneřáděno letadly.
Všechno co jsem uvedl je pravdivé a tentokrát jsem to neviděl sám.
S pozdravem Wilis.

takhle vypadala obloha od rána.. stopy po chemtrails..

během dne se začaly objevovat zvláštní barevné mraky

detail

O barevných mracích jste mi psali během víkendu, například v Brně pršelo z oranžového mraku, psali jste mi i další, zejména z Moravy. Bohužel se vám je nedařilo příliš zachytit. Já se pohyboval o víkendu na Hostýně a vnímal (zejména v sobotu večer), že něco skutečně visí ve vzduchu.

Připomínám mé starší články o souvislosti deklinací Měsíce a ničivých katastrof, i tentokrát se severní deklinace / přiblížení Měsíce uskutečnilo 22.6. (+26 26, výpis pro rok 2009 ZDE), tedy v pondělí!

… viz například můj starší článek 7.5.2008 DEKLINACE OPĚT VE HŘE! Přírodní zákony fungují neúprosně – má další 3/4 roku stará klimatická předpověď katastrofálního května se naplňuje.. co přinese červen a červenec?

Zkušení čtenáři OSUDu vědí, že podle mých objevů přináší smrtící souběh právě severní deklinace Měsíce spolu s nóvem. Ten nastal v červnu 22. června ve 20h 34min SEČ, tedy ve stejný den, jako severní deklinace! A v Česku znovu (!) udeřily záplavy! O svém objevu jsem již minulý rok zpravil některé meteorology, nepokládali však za nutné mi odpovědět, pomysleli si zřejmě něco o bláznivém esoterikovi, jako vždy a všichni. Další Bludný balvan Sisyfa se mi zřejmě bojí dát, neboť se ukazuje, že je tomu skutečně zcela tak, jak jsme psali a museli by přiznat, že věda se ocitá zcela v úzkých.

Museli bychom si přiznat totální moc přírody nad člověkem a to přece, soudruzi, nemůžeme dopustit! Člověk je přece pán tvostva! Cháá…

13.08.2007 OSUD.cz exkluzivně: Povodně v Česku v letech 1997 i 2002 proběhly v období kolem deklinace Měsíce a.. přesně v den nóvu! – jiří mašek

Minimálně tedy několik tisíc čtenářů OSUDu zná to, co je spouštěčem a dokáže si vypočítat, kdy lze pravděpodobně očekávat další záplavy v ČR či jiné katastrofy ve světě.

A proč povodně zkoušejí znovu zejména kraj boha Radegasta (pohanský bůh slunce, války i vítězství), dříve oslavovaného i zatracovaného, kterému vždy v období letního slunovratu přinášeli lidé oběti? Rozzuřil se jen pár dní po slunovratu, že nedostal své oběti? Souvisí vše nějak se třemi černokněžníky, kteří pravidelně přicházeli v letním období do kraje?

Skutečně se ukazuje, že některé oblasti budou pro život vhodnější, než jiné.

Myslím, že přichází i chvíle pro esoteriky, kteří skutečně vidí a skutečně umí. Být starostou Nového Jičína, asi bych se setsakra nejen já začal zajímat, proč právě má obec. Opakovaně. Zdá se, že věda je stále méně schpná odpovědět na důležité otázky lidských životů.

Je nutné si také připomenout, že karma České republiky je stále velmi dobrá a z hlediska budoucích ničivých událostí po celém světě jsou povodně jen velmi lehkým polehtáním, byť samozřejmě pro přímé účastníky velmi smutným.

 

I v Praze se dějí divné věci. Dnes, ve čtvrtek, máme nášlupnuto už na čtvrtou bouřku. Atmosféra je doslova nabitá něčím, dochází ke zkratům. Jsou to "fotony"?

praha, 25.6.2009

Zaujala mne i tato anketa na stránkách TV NOVA. Právě větry mají být totiž největším budoucím nebezpečím lidí, když budou vanout rychlostí až 300 km/hod. Že by nějaké vzpomínky na budoucnost?

Prevzaté: OSUD – Proč povodně opakovaně právě na novojičínsku? A souvisí další ničivé povodně na severní Moravě nějak s barevnými mraky na obloze? V každém případě znovu souvisí se severní deklinací Měsíce a nóvem, jejichž souběh je spouštěčem!

This entry was posted in Príroda a životné prostredie. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s