OSUD – Určeno všem, kteří hledají světlo…

 

29.06.2009
Bude mít ČR po 20 letech dalšího vězně svědomí, který říkal, co se nesmělo? Český režim začal trestně stíhat Vladimíra Stworu, vydavatele nezávislého magazínu Zvědavec! Otiskl článek, který pochybuje o 6 milionech, což je samozřejmě v dnešní "svobodné době" uměle vytvořených prasečích chřipek a finančních krizí zdaleka nejhorší zločin … Brrr! Stworo, ty protistátní živle, zaprodanče a vyvrheli, jak se opovažuješ pochybovat ?!

Co bude dále? Výslech, možná nejeden. Tentokrát už nikoliv jen podání vysvětlení, ale skutečný výslech. Další posudky. Dokud to nebude znít tak, jak chtějí. A pak patrně soud. V případě odsouzení mi hrozí šest měsíců až tři roky vězení. Konečně se otevírá cesta, jak umlčet nepohodlný server. Je úsměvné, že Zvědavec, který má v popředí svých zájmů boj za lidská práva a monitorování jejich porušování, čemuž věnuje velkou část svých článků, je nyní stíhán za podporu a propagaci hnutí směřujících k jejich potlačení. Je to jako kdyby obvinili kněze z potlačování náboženství.

Pozn. red. OSUD.cz: Holocaustová mašinérie jede dál, její vlna nepřestala rdousit!  Jak dlouho ještě?! Jak dlouho ještě budou lidé zatýkáni pro své pochyby? Zkuste pochybovat třeba o Sarajevském atentátu. Co? Nic. Nedokazuje právě tímhle postupem vládnoucí režim nejlépe a nejjasněji skutečnost? Čeho se sionisté bojí? Toho, že se někdo začne rýpat v historii? Nejenom druhé světové války, ale třeba v mnohem starší? A že vlastně nakonec někdo objeví, že je všechno jinak? Ano, velmi pravděpodobně.. a tímhle to jen uspíšíte, soudruzi, jejichž jména i nadále nesmíme vyslovovat. Tedy smíme, jsme-li ochotni platit.

Přemýlíš? Zaplatíš! Pochybuješ? Zaplatíš dvojnásob. A co vy, necháte se vystrašit a přestanete minimálně na dalších 20 let mluvit, myslet a podepisovat se, nebo řeknete, dokud to ještě jde, se zbytky své potrhané a zneuctěné svobody: UŽ DOST!?

Skupina formující se na Facebooku ZDE.

Prevzaté: OSUD – Určeno všem, kteří hledají světlo…

Reklamy
This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s