Trestní oznámení na neznámého pachatele pro šíření poplašné zprávy ve věci tzv. “prasečí chřipky”

 

Obvodní státní zastupitelství pro Prahu 9

Praha, 28. července 2009

Podávám tímto trestní oznámení na neznámého pachatele z důvodu šíření poplašné zprávy o vypuknutí a epidemiologické a pandemické závažnosti tzv. prasečí chřipky.

Odůvodnění:

Mám podezření, že ti, kteří rozhodli o lékařském zásahu a prohlídkách po příletu letadla z Mexika 3.5.2009 a přijatých opatřeních na letišti a ti, kteří jejich aktivity mediálně pokryli, se dopustili trestného činu šíření poplašné zprávy, neboť tato opatření nebyla adekvátní situaci a v míře, jako v Praze na letišti Ruzyně, nebyla přijata v žádné jiné zemi na světě. Mám podezření, že podle některých svých vyjádření může být například hlavní hygienik ČR pan Vít do celé věci zapleten a spřažen s farmaceutickými koncerny, stejně jako někteří novináři, či politici České republiky. Podle mých denních analýz, že na šíření mediální hysterie se podílejí zejména tato média: Lidové noviny, MF DNES, TV NOVA, Česká televize, Právo a další.

Mám podezření, že po celém světě a v ČR obzvlášť, je rozdmýchávána umělá mediální hysterie ve věci hrozící pandemie chřipky a to nejenom tentokrát kolem tvz. prasečí chřipky, ale i v minulosti kolem tzv. ptačí chřipky.

Jako důkaz uvádím, že média často používají titulky "V ČR už 30 nakažených", místo aby správně uvedla V ČR 5 nových nakažených a 25 již uzdravených. Cituji média (Novinky.cz, http://www.novinky.cz/domaci/174440-z-britanie-si-privezli-virus-praseci-chripky-dalsi-tri-cesi.html )

Počet Čechů nakažených prasečí chřipkou stoupl na 32. U sedmnáctileté dívky z Pardubic se vyskytly příznaky po návratu z Velké Británie, její stav je však velmi dobrý. Informovala o tom vedoucí protiepidemického odboru Krajské hygienické stanice v Pardubicích Inna Valentová. Ministerstvo zdravotnictví ohlásilo ještě další dva případy, kdy se objevily příznaky nákazy virem Pandemic(H1N1)po návratu z Británie.

Jako důkaz uvádím, že na běžnou chřipku zemře jen ve Spojených státech každoročně 30-50.000 lidí a je tedy již desítky let v řádech stovek krát nebezpečnější, než chřipka tzv. prasečí. Denně umírají desítky tisíc lidí na rakovinu způsobenou životním prostředím či vyzařováním elektromagnetických vysílačů, mobilů a dalších technologií.

Jako důkaz uvádím, že současní tzv. nemocní už jsou posíláni domů, aby si vzali paralen a čaj a "vyleželi to". Navzdory tomu jsou dál připravována opatření za účelem speciálního plošného očkování celé populace a vláda splašeně objednává milióny kusů vakcín. Vakcín, které byly patentovány zhruba půl roku před vypuknutím a identifikací viru tzv. prasečí chřipky.

Žádám, aby bylo zahájeno vyšetřování, kam poplynou peníze z připravovaných hromadných očkování a kdo z politiků, novinářů atd. je do celého komplotu zapojen, žádám, aby byla tomuto vyšetřování věnována největší pozornost a byly vydávány pravidelné tiskové zprávy, jak vyšetřování dál postupuje. Žádám, aby se případu věnovala i zahraniční sekce BIS a pokusila se odhlalit napojení podezřelých osob na zahraniční kartely a centrály, jež tuto hysterii vyvolaly a řídí.

Žádám, aby bylo zahájeno a zajištěno speciální vyšetření případných těžce nemocných tzv. prasečí chřipkou na území ČR, neboť mám díky své 10-ti leté badatelské práci důvodné podezření, že těžkou zdravotní újmu nezpůsobuje dotyčný chřipkový virus, ale je to následek působení zcela jiné viry a bakterie, velmi pravděpodobně záměrně šířených do ovzduší. Jaké konkrétně skupiny virů a bakterií hledat předložím na vyžádání specializované a nezávislé lékařské komisi. Jako důkaz uvádím zprávu o bohumínské nemocnici a objevení jedné takové bakterie: Bohumínská nemocnice neoperuje, řádí v ní infekce (viz iDnes http://zpravy.idnes.cz/bohuminska-nemocnice-neoperuje-radi-v-ni-infekce-fuv-/domaci.asp?c=A090626_122251_domaci_ban )

Jsem přesvědčen, že občanům demokratické země přes neustálé oklešťování osobních práv a svobod zůstává ještě několik zákonných posledních prostředků, jak se bránit zlovůli globálních elit. Využívám jedné z nich a podávám toto trestní oznámení. V případě, že budu v budoucnu nucen být povinně očkován proti jakémukoliv virtuálnímu a důkazně dlouhodobým a nezávislým zkoumáním nepotvrzenému nebezpečí, uchýlím se k nenásilným akcím občanského odporu a neposlušnosti, ke kterým vyzvu i českou, resp. evropskou  veřejnost.

V úctě,

jiří mašek,

profesionální nezávislý novinář

svobodný občan

Prevzaté: www.osud.cz

This entry was posted in Chrípka. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s