Endgame II. Blog – Antonín Baudyš jr (blog.respekt.cz)

 

Endgame II

Dějiny spěchají a za dveřmi máme možná poslední kolo velké hry. Dr. Jeffrey Taubenberger v roce 1997 opustil armádu, poté co jeho tým vyvinul s pomocí počítačově řízené reverzní medicíny nový chřipkový virus. Dr. Taubenberger, syn známého německého bruslaře Karla-Heinze Taubenbergera, opustil armádu jako vedoucí Divize molekulární patologie v Armed Forces Institute of Pathology ve Washingtonu, D.C.

Následně nastoupil do služeb farmaceutického koncernu Novartis. Švýcarského koncernu, který má ve své dlouhé historii mezi předky i neméně úspěšnou firmu IG Farben. Nelze se na dr. Taubenbergera za to zlobit, je to přeci logický kariérní krok.

Když HIV nezabírá
Od té doby se objevují spíše v tisku než ve vzduchu různé varianty nemocí (šílené krávy, SARS, ptačí chřipka apod.) Až ta poslední – tzv. prasečí chřipka či chřipka A – slibuje úspěšné dokončení toho, co se nepodařilu viru HIV. Redukovat populaci o kýžených 95%, jak opakovaně doporučují závěry Římského klubu od roku 1969. HIV se šířilo nejdříve v Africe. Kopírovalo svým výskytem místa, kde bylo v 70. letech prováděla WHO očkování proti neštovicím. Poslední link vede na text Pearce Wrighta z The London Times z roku 1987. Není co řešit, prostě to tak je. HIV bylo rozšířeno záměrně Světovou zdravotnickou organizací WHO na několika místech světa. Představa, že se očkování proti neštovicím samovolně na třech kontinentech změní v HIV virus je přeci jen naivní.

"The greatest spread of HIV infection coincides with the most intense immunization programmes, with the number of people immunised being as follows: Zaire 36,878,000; Zambia 19,060,000; Tanzania 14,972,000; Uganda 11,616,000; Malawai 8,118,000; Ruanda 3,382,000 and Burundi 3,274,000.Brazil, the only South American country covered in the eradication campaign, has the highest incidence of Aids in that region. About 14,000 Haitians, on United Nations secondment to Central Africa, were covered in the campaign. They began to return home at a time when Haiti had become a popular playground for San Francisco homosexuals."

Vakcína proti prasečí chřipce by měla prasečí chřipku rozšířit mnohem úspěšněji, díky preciznímu načasování a celoplošnému povinnému očkování, které je připraveno na letošní podzim. Začne se v Řecku, jak bylo oznámeno. Přestože úmrtnost tohoto onemocnění je doposud v řádu 4 promile (4 úmrtí na 1000 onemocnění). Přestože k většině úmrtí došlo u v případě osob, které se předtím dlouhodobě léčily s dalším ledvinovým či plícním onemocněním. Přestože v Řecku ke dni uveřejnění tohoto článku nikdo na chřipku nezemřel. Žádná dobrovolnost, žádné výmluvy, očkování má probíhat před vícečlennými komisemi. A to i přesto, že podle výzkumu 48% dospělých Američanů povinné očkování proti chřipce odmítá.  A 98% dotázaných se domnívá, že by mělo existovat právo odmítnout očkování pro děti. Plán US Army nechat naočkovat 2.4 milionu svých vojáků proti anthraxu se zatím daří i nedaří. Viz wiki. Armáda vakcinační program ohlásila v roce 1997, v roce 2002 jej odvolala, v roce 2005 jej obnovila. U 80% z těch, kdo byly dosud očkováni nastaly v důsledku očkování zdravotní obtíže. Vakcín bylo rozdáno 1.89 milionu, u pěti procent dochází k úmrtí či doživotnímu ochrnutí. Kdo očkování odmítnul, dočkal se přeřazení, degradace vojenské hodnosti a 18 hodinových prací sedm dní v týdnu. Což se dá zvládnout, jste-li vojáci. Těžší bude obstát pro civilisty. Protiterostická legislativa ve Spojených státech připouští možnost zastřelení těch, kdo se očkování vzepřou. Viz žaloba Jane Bürgermeister na ředitelku WHO Margarete Chan:

Pokud WHO vyšle takové „prohlášení“ prezidentu Obamovi, budou po celé zemi rozmístěny jednotky FEMA a DHS, tzv. „Protipandemické oddíly“. Guvernérům všech států USA bude sděleno, že budou do praxe zavedena opatření zákona Model State Emergency Health Powers Act (MSEHPA). To znamená, že všichni Američané musí souhlasit s plošnou vakcinací, jinak budou obviněni z hrdelního zločinu. Nebylo by lepší, doktorko Chanová (pozn. ředitelka WHO), abyste prostě požádala lidi, kteří to odmítnou, aby nosili chirurgickou roušku, pokud je zde opravdu reálné nebezpečí pandemie? Proč činit nátlak na vakcinaci pod hrozbou zastřelení? Každý, kdo odmítne očkování anebo se staví proti nucenému přemístění do připravených „karanténních zařízení“, může být vystaven „legální“ střelbě a může být zabit. Více zde .

Vakcína se chystá pod hrozbou zastřelení zcela logicky a jistě proto, aby nevakcinovaní náhodou neohrozili ty navěky zdravé, už naočkované. Ostatně Židů se také nacisté neptali, zda si přejí vydat se vlakem na výlet do Osvětimi, či raději zůstanou doma. Ještě než si pro nás zubatá přijde, řekněme si, že neskládáme ruce do klína. A zkusíme použít prostředky, které se nám jako dar z nebe objevily na pomoc.

Vyrážet klín klínem aneb injekce za injekcí

Není to nic nového. Vakcína proti obrně v 50. a 60. letech nedopatřením šířila rakovinu. Vakcína proti neštovicím šířila AIDS v Africe. Nikoliv nedopatřením, ale záměrně. Homosexuání obyvatelstvo ve Spojených státech bylo cíleně nakaženo roku 1978 skrze vakcínu proti hepatitidě B, jednak Centrem pro kontrolu nemocí (Center for Disease Control) a Newyorským krevním centrem. (New York Blood Center). Virus HIV byl vytvořený rovněž ve Fort Detricku na základě plánu Divize biologických zbraní ministerstva obrany z roku 1969, vytvořit virus, který by byl odolný vůči imunitnímu systému a zároveň jej ničil. Nevíme jak se bránit, neznáme zatím složení vakcíny. Nevíme, je-li rozumnější se nechat napíchnout chřipkou, či se namístě nechat zastřelit. Špatná zpráva zní, že vakcína bude s největší pravděpodobností obsahovat skvalen. Přídavek protiantraxové vakcíny, který se ukázal jako zabiják amerických branců i veteránů z Iráku. Skvalen zbavuje tělo schopnosti čelit zánětům. Jeho přidání se očkává vzhledem k jeho schopnosti ‘nastavit’ objem látky ‘v případě urychlené výroby‘. Jakože výroba vakcín probíhá více než urychleně. Skvalen (olej ve vodě) je však svými účinky natolik bolestivý, že se považuje za nehumánní jeho užití i u pokusných zvířat.

Lék proti chřipce Tamiflu vyvolává u dětí vyvolával nespavost, deprese a sebevraždy. Asi by nás to nemělo mrzet, protože se ukázalo, že Tamiflu (kterého jenom náš stát nakoupil za 300 milionů korun) proti ptačí chřipce stejně nezabírá.  Ať tak či onak, je jistou poviností naší alternativní komunity vytvořit homeopatický přípravek eliminující účinky protichřipkových vakcín. Beztak pozorujeme a dlouhodobě očekáváme, že u obyvatelstva s přibývajícím časem efekt alopatických léků bude nadále slábnout. Jinými slovy, klasické léky s tím pádem velká část dosavadní medicíny budou nemocným lidem více a více pro kočku.

A to nepíši o variantě, že by očkování mohlo obsahovat polovinu binární zbraně. Byl by to nejelegantnější způsob, jak splnit doporučení Římského klubu a nechat méně movité homo sapiens vychípat. Druhá polovina, která spouští efekt, teoreticky může spadnout z nebe či vytéct z vodovodního kohoutku. A to nepíši o variantě, že vakcína obsahuje virus s autorekombinační schopností. Jinými slovy chřipku, která se sama libovolně modifikuje. Samotného mne tento vývoj situace netěší. Mám mnoho plánů a raději bych je dokončil. Za posledních sto let jsem ale na onen břeh odplul hned dvakrát a tak beru věci tak jak přijdou. Jako nezničitelná kosmická bestie, plavící se časem se těším na příští měsíce. Protože budu společně s Vámi vědět, na čem tedy doopravdy jsme. Možná se ukáže, že blbnu.

Možná, že neblbnu. Poslední zprávy z dnešního dne říkají, že WHO bude mít právo v signatářských zemích v případě pandemie (tj. i v případě pandemie nemoci s úmrtnost 4 promile) převzít řízení země namísto regionálních vlád. A odmítnutí vakcíny bude podle směrnic WHO klasifikováno jako kriminální čin. Nejen v USA, kdekoliv. Podle CNN se US armáda a veškeré pomocné sbory (včetně zahraničních jednotek, které nemají zakázáno US ústavou střelbu proti občanům USA) chystají k rozmístění a asistenci lékařskému personálu. Walmart nabízí svých 4000 obchodních domů jako očkovací centra. Když na tom budeme na podzim mizerně, budeme se možná těšit na "další díl seriálu." Proč na podzim? To není z mé hlavy, naše i zahraniční média jako jeden muž volají, že pandemie přijde na podzim. Pro případ, že by věci vzaly rychlý spád, píši preventivně nashledanou v lepších časech, přátelé.

P.S.: Ještě ale nekončíme. Ve třetím díle Endgame opustím tuhle nešťastnou budoucí historii. Nabídnu nám malý soupis svých nadějí.

Nekončíme. Zvítězíme. A pravděpodobně už jsme i zvítězili.

Předchozí první díl najdete zde …

Antonín Baudyš jr, středa 5. srpen 2009

 

Prevzaté: Blog – Antonín Baudyš jr (blog.respekt.cz)

This entry was posted in Chrípka. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s