Statečná Primo, díky! TV PRIMA jako první informovala o chemtrailsech

Zatímco Česká televize monotónně jela svou “Svatý otec – reality show“, pro mnohé poměrně značně překvapivě informovala TV PRIMA jako první česká televize ve svém hlavním zpravodajském pořadu dne o chemtrailsech. Jakmile budou sobotní zprávy zařazeny do archívu (zřejmě až v úterý) najdete tento shot v závěru zpráv (doufejme) ZDE.

Mezitím se podívejte na některé obrázky z dotyčné reportáže, které nám zasílají nadšení čtenáři OSUDu (díky!). Ano, pravda si postupně hledá pravdu i na obrazovky… doufejme, že se brzy dozvíme i podvodu 11. září 2001 a další důležité věci, které ovlivňují náš každodenní život.

Zatímco chemtrails jsou běžným tématem řady televizí (připomeňme aspoň RTL, nebo Discovery Channel), česká masmédia zatím chemtrails nereflektovala, s výjimkou iDNES, jež napsala o chemtrails i o těch, kteří toto téma studují a o výsledcích svého bádání zpravují veřejnost, ve výsměšném stylu se snahou o jejich skandalizaci. Psali jsme o tom zde. Částečně se tématu dotkl i časopis Instinkt, který se mu vysmál stejně jako dalším konspiračním teoriím. Tonda Baudyš na to reagoval ZDE. Redaktor Instinktu Kyša je však členem organizace Sisyfos a ty mají potírat šarlatánství přímo jako stranický úkol, obzvlášť ti, kteří pracují v médiích, nebo ve školství.

Samozřejmě, řadu nelichotivých slov na svou adresu jsem si vyslechl i ve Vašich mailech, či diskusních příspěvcích. To, že je někdo nevědomý, je však problém čistě jeho, nikoliv můj. 🙂

Posádky letadel trpí v posledních letech zvýšenou a častou nemocností, zprávu o tom přinesla samotná MF DNES, viz tento odkaz. S redakcí OSUDu spolupracuje několik profesionálních pilotů dopravních letadel zaměstnaných u zahraničních leteckých společností, kteří se však z obav o ztrátu svého zaměstnání, případně výsměch svého okolí, odmítají veřejnosti identifikovat.

Téma chemtrails před časem kdosi ze zasvěcených “pustil do éteru” i v jedné z reklam slovenského operátora O2.

Prevzaté: OSUD

Reklamy
This entry was posted in Chemtrails. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s