Evropská omezená a.s. : ČR jako poslední stát brání nástupu globálního korporátního fašismu v Evropě

Jak symbolické: ČSR byla jako první země napadena v roce 38, resp. 39, fašismem. Nyní, po 70 letech, je poslední zemí, která Evropu před nástupem fašismu brání.
Proti tomu před 70 lety odcházeli naši dědové bojovat se zbraní v ruce, proti tomu dnešnímu až na pár mohykánů (zaplať pámbu, že jeden hnízdí i na Hradě), nebojuje nikdo. Všichni jen kroutí hlavami s lahví piva před televizí. Mnohým to ještě ani nedochází, přestože o tom nepřetržitě píši dlouho před vstupem ČR do EU. Bohužel, eurooptimismus, spíše euroblbost, tenkrát převážila. Češi za to, aby mohli jezdit do zahraničí bez víza, či bez hranic, prodali svou svobodu.
Jak nick Věžák napsal na Zvědavci před rokem, objevuje se znovu tamtéž v diskusi:
V mém chápání je Lisabonská smlouva logickým důsledkem změny státu na akciovou společnost, v níž kontrolní balík už dávno drží nadnárodní finanční kapitál. Ten demokracii nepotřebuje, nepotřebuje ani sociální stát, ani důstojné životní podmínky pro plebs, nepotřebuje národ, kulturu, potřebuje změnit občany na snadno manipulovatelné a nejednotné jednotky pracovní síly. Potřebuje snižovat vlastní náklady na svoji neomezenou vládu (proč živit zkorumpované elity 27 zemí, když to samé v Bruselu zvládne s jednou).
Navíc, neodvratitelné a očekávatelné konflikty hospodářských i dalších zájmů v rámci Evropské a.s. přinesou dříve či později chaos a beznaděj, potřebnou pro realizaci Nového světového pořádku s Rothschildy a Rockefellery v dozorčí a správní radě, a Bilderberskými jako manažery. LS je první etapou Iluminátského plánu, procesem, který nás vrátí do neokolonialismu, fašistické totality,neb ona je nejefektivnějším nástrojem ovládání mas. Strach, vydírání či získávání kompetitivních výhod násilím je klíčovými slovy.
Vykořisťované masy, které nemají dostupnou obranu. Jak hájit svoje vlastní zájmy, svůj životní styl, svoji budoucnost, když o ní rozhodují nikým nevolení, nikomu se neodpovídající, nikým nedosažitelní žraloci toužící po světovládě, otroctví celých národů, celých světadílů? LS je, do snů o evropské velikosti, do bratství národů zabalený masterplan na otroctví. Ale co s pozadím tříštící se financializace, multipolarizace světa, rvačky o surovinové zdroje, kolonizací částí států skupováním zemědělské půdy (hrozí to i nám),atd.? Co se zkušeností z destrukce/vytunelování ekonomiky SSSR, z téhož procesu v USA v těchto dnech (stejní autoři) – kladu si otázku, kdy se ten evropský proces tlačený přes odpor národů bývalými trockisty jako je Solana a Barosso, roztříští o ekonomický blok Německo-Rusko, o rozdílné cíle euroasijského hospodářského prostoru s tím Rothschildovým atlantickým blokem. Suverenita? Jde doslova o život generací žijících v českém prostoru, a rozhoduje se o nich teď. Může takto dovolit argumentovat Klaus? Ale nejspíš vidí dál, než většina jeho kritiků…

Tolik tedy citace.
Už rozumíte, proč Evropa nyní potřebuje všechny ty bezpáteřní Barrosy, či abychom zůstali doma, ty Fischery, Švejnary, Topolánky, Paroubky a jim podobné? Evropu si ukradli baroni Sarkoziové či Berlusconiové, jenž dostal o víkendu v Římě do ulice téměř čtvrt milionu lidí, kteří demonstrují za svobodu slova proti zásahům Berlusconiho v médiích.
Ne, to není obraz Československa z listopadu 89, to je obraz jedné ze západních metropolí z října 2009. Kam jsme to jenom dopracovali?
Evropané nakonec do ulic vyjdou, ale s velkou pravděpodobností už bude pozdě. Koho například zajímá to, že v nových směrnicích bude účast na demonstraci brána jako protistátní spiknutí a její účastníci budou mít možnost se nechat okamžitě na místě represivními složkami zastřelit co by teroristé?
Ano, přišel čas činů, Češi a Moravané. Právě nyní máte možnost sejmout ze sebe trauma či prokletí toho, být malým Čechem, který věčně seděl s rukama v klíně. Máte možnost říci hlasité NE a pokud to bude potřeba, radikalizovat se. Je jasné, že Klausovi nyní půjde o život. Budete bránit svého prezidenta, nebo ho necháte v klidu zemřít na infarkt, přestože má srdce i hlavu zcela zdravé, možná narozdíl od vás?
Komu to není jasné, možná by měl začít u toho: Co je to za předstíranou demokracii, když referendum se koná pouze v jedné (!) členské zemi a i tam se musí, neboť dopadlo napoprvé špatně, opakovat?

A pro zajímavost se můžete podívat na stránce vpravo, jak jste hlasovali v anketě před referendem o vstupu ČR do EU, když jsem vás svým europesimismem některé až znechutil. Tenkrát jste ještě zřejmě ani vy netušili, že to bude tak zlé, že.Já ano. Ale je mi to, že věci vím dopředu, většinou prd platné.Neboť zůstávám – až na pár mohykánů – sám.
Ptám se tedy znovu: Chcete takovou Evropu? Chcete svět, kde nebude nic znamenat lidský život, ani třeba národní kultura, či později řeč? Asi jsem staromilný, ale mně se z ní zvedá žaludek. Takže si možná půjdu nechat vstřelit nějaké to očkování. Nebo vzít antidepresiva, stejně jako zhruba 50% chronicky nemocné evropské populace.

A to je, znovu upozorňuji, teprve začátek! Zatím jsme nemocní, brzy budeme mrtví.
aktuálně ze “zahraničního chvilkového exilu” palce všem doma drží
jiří maria mašek
šéfredaktor OSUD.cz

dále k tématu:
Vladimír Stwora:
Irové: tak jsme vám to …

Prevzaté: www.osud.cz

This entry was posted in Globalizácia. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s