Další kníže Václav mění evropské dějiny a Češi mají šanci se 20 let po Listopadu konečně semknout a držet spolu

nejenom z Bílého domu, i do Evropy přichází mráz. A to fyzicky i jinak. Totalitní smrtka už zase brousí svou kosu, jako by jí po 20 letech (aspoň u nás) vždy znovu a znovu opakovaně otrnulo a zkoušela morálku té “nové” další generace.

Úchvatná doba! Úchvatná šance! Možná bychom se měli zastavit a bez ohledu na to, jestli jsme vpravo, nebo vlevo, nahoře nebo dole, svého prezidenta podpořit. Stojí nyní sám jako hradba proti globálnímu nástupu korporátního fašismu. Ani já jsem mu dlouhé roky nemohl přijít na jméno, ale v této době stojím plně za ním. Buď však budeme stále žít ve sporech minulosti a v obavách z budoucnosti, anebo prožijeme přítomnost.

Zůstal už jediný Klaus, kdo nyní již zcela sám brání nástupu nové pro lidstvo zhoubné ideologie. Ideologie peněz a moci. Byl to právě on, který již před vstupem ČR do EU požádal okultním rituálem na Blaníku o ochranu blanických rytířů.

Obávám se sice trochu, zda je Klaus schopen a ochoten nyní unést naděje do něj vkládané, ale je prostě fakt, že nikoho lepšího a umanutějšího v tuto chvíli evropský selský rozum k dispozici již nemá.

Měli bychom ho podpořit už proto, že se v Klausovi ukazuje excelentní světová politická třída, hrající šachy několik tahů dopředu a chvílema doslova vodící figurky (i poměrně vysoce postavené figury) za nos. Narozdíl od místních Paroubků, Bursíků a Topolánků, hrajících proti němu vesnický přebor (fotbalisté nižších soutěží prominou, to si ani oni nezaslouží!). Mimochodem, ten Topol opět zase nic nepochopil, jak můžete čeknout zde.

Řada dalších lidí asi teprve nyní chápe, jak je dobře, že se na Hradčany nedostal globalista bez tváře s názorem plajícím ve větru profesor (?!) Švejnar.

To, že Evropská Unie najíždí na zrůdný totalitní model, mohou pochopit už i ti, kteří chápou o něco pomaleji a kteří ještě před pár lety hlasovali pro vstup do EU, či snahy EU vehementně podporovali. Zopakujme si to: Evropská Unie nenabízí NIC.

NIC, co bychom neměli.

NIC navíc.

NIC pro občany Evropy, ale mnoho pro ty, kteří vládnou a mnoho pro ty, kteří to celé financují a chtějí ušetřit na korupčních nákladech.

Výhrůžky politiků Německa či Francie, či funkcionářů Bruselu o tom, že Čechům sesadí prezidenta, či změní Ústavu, by měly velmi razantně rozblikat a rozhoukat červené světlo v hlavě i těm nejzabedněnějším politickým trotlům, kteří jsou odkázáni na vysílání České televize nebo četbu Respektu či Lidových novin. Další světlo by se jim mělo rozsvítit ve chvíli, kdy víme, že Evropa chce do svého čela za evropského prezidenta bývalého premiéra Británie Blaira, který si vysloužil největší posměšky celého světa za svůj přístup k Georgi Bushovi, k válce a dalším věcem které řešil svým osobitým pudlo-pato-řiťolízalským způsobem.

To, kam vede globální svět, nám ukázala globální tzv. finanční krize. Poté, co byli a jsou v tichosti zlikvidováni domáci zemědělci, domácí potravinářští výrobci a malé firmy, stáváme se plně závislí (už i potravinově) na bruselském ústředí a libovůli (v tomto případě spíš zlovůli) někoho v pozadí.

Tenhle startující model je ještě několikrát horší, než slavná RVHP. Ne, děkuji, opravdu nechci zase čekat měsíc, než někde dostanou toaletní papír poté, co ho budou vyrábět pouze dva výrobci na světě a z důvodu nějaké epidemie rapidně stoupne poptávka po utírání zadků. Ne, opravdu nechci jezdit automobilem 25 km za 200,- do hypermegasupermarketu za město, aby získal slevu 15,- Kč! Chci chodit ke svému zelináři, svému lahůdkáři a svému Vietnamci do večerky. Jezdím i do supermarketu, ale podporuji svého zelináře. A chci mít možnost si vybrat! Nechci totalitu! Žil jsem v ní 19 let a mí rodiče prakticky celý svůj život! Chci pro své děti svobodu volby a bude se za ni prát. I kvůli nim!

Zatímco je ještě (bohužel stále více hypoteticky) možné v případě potřeby jet demonstrovat do Prahy a umravnit před ministerstvem, parlamentem či na Václaváku své poslance či členy vlády, je už zhola nemožné cestovat na demonstrace do Bruselu a ve změti betonových monster hledat “své” poslance či členy Evropské komise. Nehledě k tomu, že každý takový demonstrant může být po schválení Lisabonské smlouvy na demonstraci prohlášen za protistátního teroristu a za určitých okolností dokonce přímo na místě zastřelen.

Je smutné, avšak jistě ne překvapivé, že proti své zemi a zájmům jejích občanů nyní stojí zejména novináři masmédií, vesměs již plně vlastněných zahraničními vlastníky. Že proti ní stojí i novináři České televize a rozhlasu, které si všichni povinně platíme, je o to smutnější a bolavější. Slyšet Václava Moravce či jeho kolegy Veselovského či Drtinovou je někdy jako by mluvil mluvčí Evropské Unie přímo z pekla Bruselu. Smutná ukázka pohrdáním novinářskou nezávislostí, když už ne prací pro občany své země. Ale třeba té novinářské práci nějak špatně rozumím a třeba to žurnalisté dělají už jenom kvůli těm hypotékám, jako ostatně dneska všichni všechno. Teda, skoro všichni. Pár nás ještě zůstalo.

Drazí spoluobčané, dostáváme unikátní šanci. Je jen na nás, jak ji využijeme.

Bylo by fajn, kdyby Klaus se svým jádrem moudrých poradců a čarodějů nyní koncipoval nějakou novou politickou stranu či hnutí, do jejíhož čela by se postavil. A z této platformy a v pozici silného opoziční evropského lídra navrhnul zcela nový jízdní řád pro Evropu. Jsem přesvědčen, že by se milióny Evropanů k této vizi přidaly ihned, další později.

Z druhé strany, pokud by se s Václavem Klausem nedej a opatruj Bože, něco stalo, nebo by Česko začalo čelit ještě většímu politickému tlaku cizáků, Češi by už snad zřejmě (postupně) vyšli do ulic a začali plnit náměstí. A asi už by nebyli tak hloupí, že by zůstali u cinkání. Je zde mnoho možností občanské neposlušnosti, včetně generálních stávek, zablokování dálnic a letišť, hranic, odmítnutí placení daní a spousta dalších možností.

Že už to lidem dochází svědčí i neuvěřitelná 91% (!) podpora v prezidenta telefonickém hlasování pořadu Partie v nedělní Primě, kde byl hostem i Ladislav Jakl, nebo téměř 60% podpora v hlasování Události a komentáře, navzdory tomu, že moderátoři vedou diskuse zcela závisle a nevyváženě.

Možná už lépe chápete, proč vedení země spadlo do rukou zrovna rabína Fischera, kterého nikdo nevolil a nikomu se nezodpovídá. Možná už lépe chápete ty “ústavní tanečky” a odklad voleb, možná už lépe chápete, kdo a proč se pokusil obejít v ČR její občany a zavedený demokratický systém. Rozhodně to není Klaus, jak vyhrožuje internátní jezuita Barroso, který by mimochodem jako z oka vypadl Fischerovi a naopak.  Oni už si ty politiky snad dělají v genetické laboratoři! 🙂 A český premiér už neví, co si na sebe oblékat, aby se zavděčil hezky po pudlovsku, tak na sebe opakovaně bere svou úchvatnou žlutou kravatu s modrými hvězdami, aby tak připomněl, za koho kope. Češi a Moravané to rozhodně nejsou.

Ještě že ten OSUD český má rozum a nedávno, když měl zase letět Fischer do Bruselu panáčkovat, rozbil letadlo, aby neodletěl.

Ale i navzdory Fischerovi, ústavním soudcům a “českým” novinářům je možné tuhle bitvu a možná i válku vyhrát. Možná to bude trošku bolet, ale určitě méně, než by to bolelo za pár měsíců, či let. Pokud by to ještě vůbec bolelo a Evropané se nepropadli na dlouhé desítky let do společenské amnézie.

Záleží totiž na nás. Právě teď, právě v naší malé/velké zemi, která v některých údobích dějin stává se rozhodujícím kolbištěm soupeřících sil pro věci příští.

Mnou založenou skupinu na Facebooku FUCK OFF Lisabon Treaty style EU / jste jedničky! podpořilo za den a půl 229 členů. Připojte se i vy, přichází čas, kdy musíme odložit pasivitu a nezájem. Je třeba bránit svou vlast a svobodu. Třeba to půjde i beze zbraní, prokážeme-li pevný záměr.

Nebude-li se nyní lidstvo bránit, zahyne na stupiditu svou i svých vůdců. Podobně to vidí známý český myslitel a filosof Dr. Koukolík, poslechněte si aspoň krátký záznam č. 2.

část 1 část 2

Prevzaté: www.osud.cz

This entry was posted in Zamatové súkno po 20. rokoch. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s