Chemtrailsování nestačí! Šílení vědci chtějí simulovat sopky, hodlají tak ještě více odstínit Slunce

 Pozn. jm: OSUD.cz dál odhaluje a mapuje konspiraci se snahou elit “odstínit” a zablokovat sluneční svit na Zemi…. tím samozřejmě bude postupně hynout vše živé. Při prvních zprávách tohoto druhu nám většina čtenářů nevěřila, mé články o snaze o “vypnutí Slunce” vyvolávali úsměv… nyní se již o důsledcích – nástupu doby ledové, máte možnost přesvědčit sami při pohledu z okna, nebo na televizní zprávy.

Strašitelé globálním oteplováním se zaměřují na samotný zdroj veškerého života na Zemi jako na smrtelného nepřítele životního prostředí.

Paul Joseph Watson
28. ledna 2010

Dokonce i když se hroutí samotné základny podvodu s globálním oteplováním v důsledku skandálu za skandálem a vymyšlené spojitosti mezi emisemi CO2 a nárůstem teplot jsou vehementně odhalovány, šílení vědci spolu se sympatizujícími spojenci v Bílém domě navrhují simulovat vulkány, aby se odstínilo slunce.

Navzdory faktu, že Climatgate, Glaciergate, Amazongate a řada dalších mamutů představujících příklady načapání na švestkách strašitelů globálním oteplováním zapojených do jednoznačného podvodu s cílem vyrobit spojitost mezi emisemi CO2 a klimatickými změnami byla během posledních dvou měsíců odhalena, šílenci geoinženýrství stále trvají na nutnosti provést své vlastní člověkem způsobené klimatické změny tím, že do atmosféry napumpují sírové částice, ve snaze odstínit samotný zdroj veškerého života na Zemi – slunce.

„Geoinženýrský projekt na odstínění slunce simulací vulkanických erupcí by byl 100krát levnější, než snížení emisí skleníkových plynů, řekli vědci z oboru klimatických změn,“ uvádí Telegraph.

„Vědci zabývající se životním prostředím, David Keith z kanadské univerzity v Calgary, Edward Parson z univerzity v Michiganu a Granger Morgan z univerzity Carnegie Mellon napsali úvodník do časopisu Nature.“

„Vyzývali vlády, aby založily mnohamilionový fond pro výzkum simulace sopek a dalších technik řízení záření pro odstínění Země od slunečních paprsků.“

Ne, to není scénář V nebo nějakého laciného béčkového filmu o invazi mimozemšťanů – vážení vědci opravdu navrhují naložit se sluncem – bez kterého by život na Zemi zmizel – jako se smrtelným nepřítelem životního prostředí.

Bez jakéhokoliv ospravedlnění a odůvodnění a bez naprostého zájmu o zdravotní důsledky tito magoři skutečně chtějí vytvořit umělé sopky, v rámci pokusu vytvořit globální potemnění.

Není pochyb, že následující přínosy, které s expozicí síře souvisí, budou s radostí přijaty jako bonus stejným druhem lidí, kteří prosazují genocidní opatření redukce populace.

– Neurologické následky a změny chování

– Narušení krevního oběhu

– Poškození srdce

– Důsledky pro oči a zrak

– Selhání reprodukce

– Poškození imunitního systému

– Nemoci žaludku a zažívacího traktu

– Poškození funkce jater a ledvin

– Poruchy sluchu

– Narušení hormonálního metabolismu

– Dermatologické následky

– Zadušení a plicní embolie

Již dříve jsme poukázali na to, že prominentním stoupencem geoinženýrských návrhů není nikdo jiný, než vědecký car Bílého domu John P. Holdren, klíčový Obamův poradce, který je neslavně proslulým spoluautorem knihy, ve které volal po „planetárním režimu“, aby se vynutila drakonická opatření na kontrolu populace, jako nucené potraty, vraždy novorozeňat a povinná sterilizace, jakož i otrávení dodávek vody.

Loňského duba Holdren odhalil, že již probíhají rozhovory na vysoké úrovni, aby se prověřila možnost „geoinženýrství“ u životního prostředí tím, že se „budou vystřelovat znečišťující částice do vrchní atmosféry, aby odrážely sluneční paprsky“.

„Je třeba se na to podívat,“ řekl podle citací Holdren. „Nemůžeme si dovolit luxus shodit jakýkoliv přístup ze stolu.“ AP také informovala, že Holdren řekl, že tento koncept přednesl a poradě vlády.

Ale některým započetí mamutích atmosférických experimentů na odstínění slunce prostě nestačí. Nová kniha, silně propagovaná nikým jiným než Jamesem Hansenem z NASA, vyzývá k tomu, aby byla města srovnána se zemí, aby byla zničena průmyslová civilizace a provedly se sabotážní a ekoteroristické akce ve jménu zastavení jakékoliv vymyšlené katastrofy životního prostředí, kterou si strašitelé právě tento týden vymysleli.

„Jediným způsobem, jak zabránit globální ekologické apokalypse a tím zajistit přežití lidstva, je zbavit svět průmyslové civilizace,“ píše autor Keith Farnish a dodává, že „až civilizace zkolabuje, budou lidé umírat ve velkých počtech“.

Jak jsme opakovaně zdůrazňovali, bezpočet skandálů, které v současné době otřásají institucemi globálního oteplování, stále více nahlodávají jakoukoliv důvěryhodnost, která ortodoxii klimatických změn zbyla, ale dokud neskoncujeme a nevykořeníme tento její zbytky v systému, které již zamořily každou úroveň naší společnosti ve jménu klimatických změn, tito sofistikovanější pomatenci budou své šílenství nadále protlačovat.

Začíná to naprostým odmítnutím a nedodržováním jakékoliv politiky, regulace nebo povinnosti uvalené jménem snahy zastavit vyrobený podvod, kterým člověkem způsobené globální oteplování je.

Zdroj translation OSUD.cz 2010

This entry was posted in Chemtrails. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s