OSN údajně zakázala geoinženýrství a manipulace s počasím

Některé specializované internetové stránky se začaly radovat. Speciální summit OSN v Japonsku prý zakázal velkou část forem geo-inženýrství, které probíhají vesměs v tajnosti a měly odvrátit proces tzv. globální oteplování.

Některé specializované internetové stránky se začaly radovat. Speciální summit OSN v Japonsku prý zakázal (mimochodem o zásadních změnách mluvil i Benjamin Fulford, že?) velkou část forem geo-inženýrství, které probíhají vesměs v tajnosti a měly odvrátit proces tzv. globální oteplování. Výrazným způsobem totiž destruují planetu Zemi a dokonce přispívají ke zvýšenému počtu kataklyzmatů (viz u nás velmi časté povodně).

Připusťme, že by chemtrailsování anglo-saské civilizace opravdu přestalo. Nevěřím, že by to udělali z lásky k lidem, spíš objevili další prostředek, jak dosáhnout odstínění slunečních a kosmickcýh fotonových paprsků. Ale připusťme to. Co by se stalo?

– zvýšil by se počet slunečních dnů

– znovu by se zvýšilo UV záření, které v posledních měsících kleslo až pod 50%.

– stoupla by o něco teplota (o 1-2°).

– samozřejmě by se zvýšil počet požárů (dnes v noci znovu v ČR silné požáry v dalších nábytkářských firmách)

– snížil by se počet nemocí dýchacích cest 🙂

V češtině jako první zprávu přinesl Orgonet ZDE. (Mimochodem o článek vedle je i strašidelná rudá obloha nad prahou plná chemtrails, zde jsou fotky.) Píše:

„Toto rozhodnutí jasně staví řízení geoinženýrství v OSN tam, kam patří,“ řekl Pat Mooney, výkonný ředitel ETC Group.

„Toto rozhodnutí je vítězstvím zdravého rozumu, a je to i prevence. Nebrání legálnímu vědeckému výzkumu. Rozhodnutí o geoinženýrství nemohou být činěna malými skupinami zemí, které si stanoví „dobrovolné směrnice“ o nabourání klimatu, sloužící jen pro ně samé. I když takové pokusy možná měly jakousi kredibilitu v některých politických kruzích na globálním Severu, byly rozbity touto diskusí. Královská společnost UK a její partneři by měli zrušit svou Iniciativu o řízení solární radiace (Solar Radiation Management Governance Initiative) a respektovat, že světové vlády se kolektivně rozhodly, že budoucí rozhodnutí o geoinženýrství by se měly konat v OSN, kde všechny země mají misto u stolu a kde občanská společnost může sledovat a ovlivňovat, co dělají.“

Delegáti v Nagoyi nyní jasně pochopili potenciální hrozbu, kterou znamená užití – či polní testování – geoinženýrských technologií pro ochranu biodiversity. Rozhodnutí bylo ukováno v dlouhých a pozdně nočních sezeních skupiny „Friends of the Chair“, s účastí ETC Group, a přijato na plenárním zasedání Pracovní skupiny 1, 27. října 2010. Předseda jednání o klimatu a biodiversitě nazval závěrečný text „vysoce delikátním kompromisem“. Vše, co zbývá,, je odklepnout text v závěrečném plenárním zasedání v pátek v 6 odpoledne (nagojského času).

Prevzaté z www.osud.cz

This entry was posted in Chemtrails, Prevzaté články. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s