Bývalý šéf FBI: Projekt chemtrails je třeba okamžitě zastavit!

Chemtrails? Nic takového neexistuje, opakovaně se vysmívají čeští věTci a novináři. No.. o obou je známo, že nemají žádný přehled a sami posuďte, zda mají pro vás větší váhu slova českých pisálků a věTců, kteří netuší, o čem vlastně mluví, anebo jednoho z bývalých šéfů sekce FBI.
Tento článek jsme přinesli čtenářům OSUD.cz 18. ledna 2011. Ted Gunderson, který otevřeně promluvil o chemtrails, v neděli podlehl rakovině. Čest jeho památce.

Přestože téma chemtrails už řeší “konspirační teoretici” minimálně 9 let, přestože ho zpravodajské a dokumentární TV kanály ve světě zpracovávají již dobré 3-4 roky, české televize se tomu s velkou pompou začínají věnovat teprve nyní, viz Novácké Střepiny vysílané počátkem roku.

Samozřejmě, nic takového, jako chemtrails neexistuje, říká nám s úsměvem ten bodrý meteorologický věTec světec. Problém je, že nám říká jen to, co si myslí, nic víc. Je vidět, a jeho úsměv prosťáčka to naznačuje, že vůbec, ale vůbec nic neví.

A je to dobře, že nic neví. Každý ví jen to, na co má. Někdo zůstal u odečítání, někdo zvládl i zlomky, někdo došel až k integrálům. Stejné je to i v poznávání světa. Ale řekněte, není takovýmto prostým lidem líp? Žádné starosti, pořád happy.. ráno do práce, večer z práce.

Celé Střepiny z 9. 1. 2011 můžete vidět ZDE a reportáž o ovládání počasí začíná v 9. minutě.

To se samozřejmě nedá říct o jednom z bývalých šéfů sekce FBI, speciálním agentovi Ted Gundersenovi (wikipedia viz zde), který měl jistě jako člen vedení FBI přístup k některým utajovaným skutečnostem a dokumentům a nyní vyzývá v otevřené nahrávce k okamžitému zastavení usmrcování lidí a zvířat pomocí tohoto tajného globálního projektu.

Jen opakuji, že je škoda, že se pravdy dočkáme vždy až od důchodců? Opravdu jim ten žebrácký žold a hypotéka stojí za to, aby ty dlouhé desítky let mlčeli?

Komu věříte více? Mně je jasno už dlouho. Ale vyprávějte to mudlům… někteří nevěří ještě ani dnes, poté, co “to bylo v televizi.” 🙂

Video: http://www.osud.cz/byvaly-sef-fbi-projekt-chemtrails-je-treba-okamzite-zastavit

Zdroj: http://www.osud.cz

Reklamy
This entry was posted in Chemtrails. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s