DŮLEŽITÁ AKTUALIZACE!!!! "DALŠÍ KROK V UČENÍ A VÝVOJI KESHE FOUNDATION"

 

Napriek tomu by Keshe Foundation rada pracovala s vedcami z celého sveta zo všetkých národov, aby benefitovali z tejto novej technológie a nemôžeme opustiť Európske krajiny iba kvôli ich krátkozrakým vodcom, ktorí boli dohnaní pár ľudmi čo robia zle, ktorí si zobrali zbytok Európy a nadáciu ako rukojemníka s ich falošnými obvineniami a krútením papierov v kanceláriách Európskych kráľov a ministrov. Aká škoda, že pármocných v najmenšej krajine na tomto kontinente drží zbytok Európskych krajín v stagnácii vedy 18. storočia a presviedča ich, aby ignorovali potenciál tejto prevratnej technológie. Učíme sa z Európy a európania by mali priamo benefitovať z tejto technológie. Takže európska populácia nebude zaostávať keď my pokračujeme s našim učením a spravili sme opatrenia na obídenie tých vlád, ktoré sa pokúšajú zabrániť tejto technológii, aby sa učila v Európe.


Teraz keď sme dosiahli na vlády, ktoré reprezentujú 60 percent svetovej populácie, Keshe Foundation už nebude viac čakať na ďalšie krajiny kým sa pridajú, aj keď sú vítané dostať túto technológiu kedykoľvek si o ňu požiadajú.

Prosím poznačte si, že žiadna Európska krajina okrem Talianska sa nezapojila do vesmírneho programu nadácie kvôli hrozbám a falošným obvineniam, ktoré spravila Belgická vláda voči iným EU krajinám vo vzťahu ku Keshe Foundation

Fakt je, že asi 5 rokov dozadu, niektorí úradníci v Belgicku sa nás snažili prinútiť, aby sme im predali našu technológiu za pomoci právnikov, aby ju mohli zneužiť pre ich osobné finančné účely, čo sme odmietli spraviť.

Následovne sa nám vyhrážali na živote a neskončili ani s ich špinavou prácou v EU, posielaním falošných dokumentov a obvinení Keshe Foundation a jej zakladateľa a následne toto viedlo národy EU aby sa držali spať.

Táto blokáda technologického pokroku je stratou pre Európske národy, ale iné národy sveta nemajú čas na organizovaných kriminálnikov v štruktúrach vlády v jednej z najmenších národov v Európe.

Cez policajné správy sme nedávno dostali do rúk pevnú kópiu týchto obvinení a falošných dokumentov vytvorených Belgickom. Pre nadáciu to nie je žiadny problém vyvrátiť tieto ohovárania a teraz rozumieme, že to bolo kvôli týmto obvineniam a tlaku od Belgických vládnych predstaviteľov, že Európske krajiny nereagovali na naše pozvania.

Nečakáme teda na Európske krajiny kým sa pridajú k nadácii, keďže nemajú ani 5 percent svetovej populácie a sú odstavené tými čo potlačujú informácie.

Zbytok ľudstva musí ísť dopredu, a preto začíname náš svetový program učenia tak, ako je oznámené nižšie.

Napriek tomu by Keshe Foundation rada pracovala s vedcami z celého sveta zo všetkých národov, aby benefitovali z tejto novej technológie a nemôžeme opustiť Európske krajiny iba kvôli ich krátkozrakým vodcom, ktorí boli dohnaní pár ľudmi čo robia zle, ktorí si zobrali zbytok Európy a nadáciu ako rukojemníka s ich falošnými obvineniami a krútením papierov v kanceláriách Európskych kráľov a ministrov.

Aká škoda, že pármocných v najmenšej krajine na tomto kontinente drží zbytok Európskych krajín v stagnácii vedy 18. storočia a presviedča ich, aby ignorovali potenciál tejto prevratnej technológie.

Učíme sa z Európy a európania by mali priamo benefitovať z tejto technológie. Takže európska populácia nebude zaostávať keď my pokračujeme s našim učením a spravili sme opatrenia na obídenie tých vlád, ktoré sa pokúšajú zabrániť tejto technológii, aby sa učila v Európe. V tomto zmysle oznamujeme následovné:

A: Zrušenie prezentácie

Prezentácia z 14.12.2012 je zrušená pretože Belgické autority, na základe inštrukcií z vlády, nám oficiálne a písomne zakázali našu aktivitu jadrového výskumu. V zaznamenanom stretnutí s vládnymi právnikmi, ktorí pracovali v mene vlády a za prítomnosti hlavy jadrového inšpektorátu Belgicka, boli sme požiadaní, aby sme sa presunuli do inej krajiny, alebo aby sme sa vzdali našich práv páru pedofilov v tejto krajine, aby mohli zneužiť technológiu na výrobu viac zbraní a na zabitie viac ľudí.

Z nášho pohľadu spravila belgická vláda tento krok, pretože ich kriminálne prípady idú na súd a snažia sa ,aby sme neodhalili čo robili nadácii v posledných rokoch, aby si nás podmanili a umlčali.

Nájdeme iný spôsob ako spraviť našu prezentáciu tak, ako sme to spravili predtým, veda zvíťazí nad pár chorými ľudmi ktorí obťažujú deti a ktorí riadia túto krajinu (podľa toho čo sa píše v Belgických novinách v dnešných dňoch)

B: Centrum produkcie a učenia

Zažiadali sme Belgické autority, aby nám dovolili prevziať továreň Fordu v Genku, ktorá sa bude zatvárať a 14.000 pracovníkov stratí prácu, aby sme mohli začať produkciu našich jednotiek pre energetické, vesmírne , poľnohospodárske a zdravotné systémy a začali v tejto továrni učiť našu technológiu svetových vedcov a inžinierov.

Túto požiadavku sme dali písomne pred viac ako 4 týždňami po rozhovoroch s odbormi a stále čakáme dokonca aj na jednoduché potvrdenie prijatia našej písomnej žiadosti, aj keď kancelária podpredsedu vlády potvrdila, že ju dostali.

Ak ste Belgičan, tak sa prosím opýtajte Vašej vlády, prečo by sa malo stať 14.000 ľudí nezamestnanými, keď pracovné pozície by mohli byť zagarantované, ak by nám len predtým spomenuté problémy tomu nebránili.

Novinár z časopisu Humo prišiel k nám do kancelárie asi pred 3 týždňami a spravil niečo cez hodinový rozhovor (ak chcete vedieť viac choďte na http://www.istockphoto.com/forum_messages.php?threadid=86798) a bolo im povedané, že nemôžu publikovať nič o tomto, alebo o Keshe Nadácii v Belgicku.

V Belgicku Keshe Foundation oficiálne neexistuje, aj keď máme status charity a zaregistrované dve komerčné spoločnosti a zaregistrované BTW.

Nikto nemôže mať úspech z ničoho v tejto krajine pokiaľ kriminálne organizácie vo vedení krajiny nie sú plne zaplatené. Nemáme čím zaplatiť, keďže sme dali naše vedomosti svetovým vládam a svetovým občanom zadarmo.

Odteraz je náš ďalší krok jasný a Keshe Foundation začína svetový učiaci program a vývoj tejto technológie od 1.12.2012.

1. Medzinárodné učenie pre vlády a ich vedcov

Od 1.12.2012 vstupujeme do ďalšej fázy učenia pre svetové vlády, ktoré to akceptovali a pridali sa ,alebo sa pripravujú sa pripojiť do programu vesmírnej lode programu Keshe Foundation.

Prvé učenie vedcov svetových vlád začína dnes na vyžiadanie niektorých vlád, ktoré dostali USB kľúč obsahujúci celé technologické informácie.

Prvá skupina vládnych vedcov začína dnes, aby sa naučili podrobnejšie o vývoji a vedeckých princípoch za touto technológiou.

Účel tohoto predbežného učenia je prezentovať základné koncepty novej technológie Magrav tak, že keď budú čítať patenty, vládni vedci budú schopní ich interpretovať správne a mohli dať ich vládam vhodnú radu na základe ktorej môžu autority spraviť vedomé rozhodnutie.

2. Učenie univerzitných vedcov

Ďalší krok je učenie univerzitných vedcov ako sme spravili v prekrásnej krajine Sierra Leone v septembri.

Začiatkom budúceho roka začneme program učenia pre vedúcich nevládnych vedcov všetkých národov. Prvé sedenia tohoto učenia už boli predbežne dohodnuté s talianskymi vedcami v zdravotnom oddelení Keshe Foundation .

Plán je, aby sa prvé medzinárodné prednášky Keshe Foundation pre svetových vedcov konali mimo nášho centra v Belgicku, s podporou talianskych vedcov 20. a 21. januára 2013 na ostrove Sicília.

Forma rezervácie na tento kongres učenia bude čoskoro zverejnená na fóre nadácie a organizáciou v Taliansku.

3. Technická podpora pre medzinárodné učenie

Keshe Foundation spravil základný krok, ktorý znamená že od 15.12.2012 bude nadácia podporovať všetky jej poddivízie a všetky stránky národov v ich vlastnom jazyku na ich vlastnom serveri.

Všetky učenia od tohoto dňa budú uľahčené priamo a v niektorých prípadoch s podporným konferenčným systémom streamovaného videa, cez náš nový server, ktorý podporuje tisíce simultánnych živých video prenosov. Systémy boli zakúpené a teraz sa nastavujú, aby sa v ten deň spustili.
Ak by ste chceli mať doménové meno ako Italy@keshefoundation.com pre nadáciu Keshe vo vašej krajine, od tohoto dňa to je možné spraviť. Musíte si vybrať Vášho národného správcu webu a stránka bude podporovaná vlastným serverom Keshe Foundation pod bannerom Keshefoundation.com

Takto budú všetci na svete si schopní prečítať o Keshe Foundation a aktivitách ich národov ako aj všetko čo sa bude diať v iných krajinách vo vzťahu k nadácii. Toto nás spraví skutočne jednou organizáciou, v ktorej všetky národy sa môžu podieľať podľa ich vlastnej kultúry a jazyka.
Naše verejné prednášky sa teraz presúvajú do rôznych krajín a nebudú obmedzené na Belgicko a Holandsko. Plánuje sa séria prezentácií na 15, 16, 17 a 18.12 v 4 rôznych mestách v Taliansku.

Prednášky vo Francúzku, Nemecku a Japonsku sa zvažujú na začiatok roka 2013.

Cez naše prednášky budeme financovať vybavenie a objednanie zariadení pre Africké univerzity, aby im bol umožnený výskum a vývoj tejto technológie.

4. Publikácie

Ďalší krok sú knihy. Druhá edícia všetkých troch kníh je v editácii a budú čoskoro vydané.

Knihy 4 a 6 budú vydané pred 30.3.2013 ak bude boh s nami.

Písanie e-kníh na učenie sa ešte nezačalo, ale čoskoro sa začne. Ospravedlňujeme sa za toto meškanie keďže naše vyjednávania s vládami nám zabrali väčšinu času v posledných pár mesiacoch a teraz vidíme ovocie tejto ťažkej práce.

Ja ako riaditeľ Keshe Foundation by som sa rád poďakoval všetkým, ktorí boli aktívni a pracovali, alebo pracujú pre Keshe Foundation a dostali nadáciu tam kde je teraz a kam v budúcnosti pôjde.

Nadácia patrí všetkému ľudstvu a pokúsime sa založiť tú správnu nadáciu ako jednotnú organizáciu a potrebujeme podporu v každom smere od celosvetovej rodiny Keshe Foundation.

Prajem Vám všetko najlepšie, pre Váš národ a pre celé ľudstvo.

M.T. Keshe

Poznámka: Tento materiál lze volně šířit. Prosíme však vždy o uvedení zdroje matrix-2001.cz a adresy na původní reportáž – http://www.keshefoundation.org/phpbb/viewtopic.php?f=2&t=3148. Děkujeme Vám za to a zůstaňte ve spojení. Další aktualizace lze v brzké době očekávat.


(c)2012 Keshe Foundation
(c)2012 Translation: Jura Kočar za Matrix-2001.cz

Zdroj: www.keshefoundation.org/phpbb/viewtopic.php?f=2&t=3148

DŮLEŽITÁ AKTUALIZACE!!!! “DALŠÍ KROK V UČENÍ A VÝVOJI KESHE FOUNDATION” – Matrix-2001.cz – Internetové stránky spisovatele, publicisty a badatele Jaroslava Chvátala

This entry was posted in Veda a výskum. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s